سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 82196
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » انتقاد شدید نماینده ولی فقیه در لرستان از سینه چاکان “فائزه هاشمی” در لرستان؛ دعوت کنندگان “فائزه” به خرم آباد «توبه» کنند
Print This Post
دیدارکنندگان با فرقه بهائیت دشمنان امام زمان هستند

آیت‌الله میرعمادی عنوان کرد: هم فائزه هاشمی باید توبه و استغفار کند و هم کسانی که او را به استان لرستان دعوت کردند پس کسانی که از این زن هتاک و فتنه‌گر حمایت کردند باید توبه کنند چراکه شرمنده امام زمان (عج) هستند.

انتقاد شدید نماینده ولی فقیه در لرستان از سینه چاکان "فائزه هاشمی" در لرستان؛ دعوت کنندگان "فائزه" به خرم آباد «توبه» کنندبه گزارش سلام دلفان، آیت‌الله میرعمادی شب گذشته در دیدار با دانشجویان ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: بصیرت، اصالت، هویت، قدرت فکر و اندیشه، صلابت و استواری، شجاعت و شهامت مجموعه صفات افسران جوان ماست.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از افسران جوان به‌ عنوان نیروهای مؤمن، شجاع و نفوذناپذیر یاد می‌کنند، افزود: امروز شما نه افسران نظام بلکه افسران امام زمان (عج) هستید.

امام جمعه خرم‌آباد نخستین وظیفه در دوران غیبت کبری را معرفت به امام زمان (عج) دانست و گفت: اگر می‌خواهید سربلند باشید باید فرماندهی را بشناسید بنابراین ارتباط و استغاثه به امام زمان (عج) زمانی اثربخش است که به انسان امید و دلگرمی می‌دهد.

آیت‌الله میرعمادی به سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: آزادسازی خرمشهر معجزه بود و امام خمینی (ره) نیز در این زمینه فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد.

وی معرفت و شناخت نایب امام زمان (عج) را دومین وظیفه منتظران برشمرد و گفت: معتقدیم همان ولایتی که امام زمان (عج) از آن برخوردار بوده، در اداره امور جامعه همان ولایت در اختیار نایب امام زمان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان خاطر نشان کرد: مشروعیت همه امور به‌ واسطه امضای نایب امام زمان (عج) است ازاین‌رو ولایت‌فقیه حجت امام زمان (عج) بر ما و سخن ولی‌فقیه فصل‌الخطاب است.

وی اظهار داشت: اگر فرمانی وجود دارد فرمان ولی‌فقیه است بنابراین ولایت‌فقیه ولایت امام زمان (عج) است و معرفت ولایت‌فقیه سبب بهره‌مندی از ولایت الهی است.

آیت الله میرعمادی سومین وظیفه منتظران را آمادگی و انتظار دانست و افزود: انتظار ظهور امام زمان (عج) افضل عبادات است بنابراین باید زمینه را برای ظهور امام زمان (عج) آماده کنیم.

وی بابیان اینکه دنیا تشنه عدالت است عنوان کرد: امروز دنیا به دنبال منجی است و هر سلاحی که بتواند زمینه را برای ظهور امام زمان (عج) فراهم کند کار بسیار ارزشمندی است ازاین‌رو انقلاب اسلامی ایران خود سلاحی برای فراهم کردن ظهور امام زمان (عج) بوده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان  شناخت جریان‌های ضد مهدویت را از دیگر وظایف منتظران دانست و بیان کرد: جریان شناسی انقلاب اسلامی، گروه‌های ضدانقلاب و دین و ضد مهدویت برای افسران جوان یک وظیفه است.

وی بابیان اینکه در مقابل تفکر مهدویت تفکر ضد مهدویت وجود دارد گفت: از زمانی که غیبت کبری امام زمان (عج)  شروع شد مدعیان دروغین شروع به کارکردند.

آیت الله میرعمادی جریان‌های ضد مهدویت را دو قسم دانست و  تصریح کرد: یکی از این قسم‌ها جریان‌های ضد مهدویتی هستند که وابستگی جناحی و حزبی ندارند.

وی بابیان اینکه دسته‌ای تفکرات باطل ضد مهدویت را رواج می‌دهند اظهارداشت: یکی از تفکرات ضد مهدویت توسط صهیونیست و استعمار انگلیس رواج پیدا کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با اشاره به اینکه صهیونیسم و انگلیس فرقه بهائیت را به وجود آوردند افزود: آن‌ها معتقدند تا زمانی که تفکر مهدویت و عاشورا در میان شیعه حاکم باشد نمی‌توانند بر ایران تسلط پیدا کند بنابراین می‌خواهند این تفکر را از بین ببرند.

وی با اشاره به اینکه بهائیت یک فرقه ضاله است که برای از بین بردن تفکر مهدویت شکل‌گرفته است عنوان کرد: بهائیت ضداسلام و تشیع است و اساس این فرقه بر این است که تفکر مهدویت را متلاشی و قدرت تشیع را بشکنند.

آیت‌الله میرعمادی بیان کرد: در دوره طاغوت، بهائیت با حمایت و پشتیبانی انگلیس و جاسوسی اطلاعات رژیم صهیونیستی تفکر مهدویت را از زندگی مردم برداشتند و می‌خواستند تا مرکز تجمع این فرقه را در ایران قرار دهند.

وی تصریح کرد: همه رفتارها و کردارهای بهائیت از زمان پیدایش تاکنون ضداسلام بوده ازاین‌رو براساس فتوای مراجع، بهائیت نجس و کافرند پس ارتباط با بهائیت حرام است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان به دیدار فائزه هاشمی رفسنجانی با سران فرقه بهائیت اشاره کرد و گفت: متأسفانه فائزه هاشمی می‌رود با یکی از سران فرقه ضاله بهائیت دیدار می‌کند که  معنای این دیدار  ریشه اسلام را زدن و ارزش قائل شدن برای بهائیت است.

وی با بیان اینکه دیدار فائزه هاشمی با فرقه ضاله بهائیت، ماهیت وی را روشن کرده است عنوان کرد: این دیدار نشان می‌دهد که مبنای اعتقادی و اخلاقی آن‌ها از درون فاسد است و از مبانی اعتقادی قوی برخوردار نیستند.

آیت الله میرعمادی بیان کرد: آیا کسی تردید دارد که فرقه بهائیت ضد امام زمان (عج) است؟ دیدار با سران فرقه ضاله بهائیت دیدار با دشمن امام زمان (عج) بوده بنابراین این افراد با دشمن امام زمان (عج) دیدار کرده‌اند.

وی تصریح کرد: آیا ننگی بالاتر از این وجود دارد که برویم زیر عکس  دشمن امام زمان (عج) بنشینیم و عکس بگیریم؟ پس ننگی بالاتر از این وجود نداشت که با افرادی که نجس بودند، رفتند و دست دادند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان  اظهار داشت: این افراد رفتند و  با افرادی که کافر بودند هم‌نشینی کرده که واقعاً جای تأسف است و تأسف بالاتر اینکه کسانی که کمتر از یک ماه گذشته در مرحله دوم انتخابات در استان لرستان، همین خانم را به شهر خرم‌آباد دعوت کردند اکنون چه جوابی دارند که بدهد.

وی افزود: کسانی که سینه‌چاک این خانم بودند امروز چه جوابی برای مردم‌دارند؛ کسانی که تمام امکانات نظام جمهوری اسلامی ایران را بسیج کردند تا فائزه هاشمی به‌ راحتی به استان بیاید سخنرانی کند و برگردد حال این افراد فردای قیامت چه جوابی برای امام زمان (عج) دارند.

آیت‌الله میرعمادی عنوان کرد: هم فائزه هاشمی باید توبه و استغفار کند و هم کسانی که  او را به استان  لرستان دعوت کردند پس کسانی که از این زن هتاک و فتنه‌گر حمایت کردند باید توبه کنند چراکه شرمنده امام زمان (عج) هستند.

وی بیان کرد: کسانی که فائزه هاشمی را به استان دعوت کردند چگونه می‌توانند سرشان را بالا بگیرند و بگویند ما اعتقاد به امام زمان (عج) داریم، درحالی‌که همه امکانات را برای حضور این هتاک فتنه‌گر در استان فراهم کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان تصریح کرد: امروز کسانی که فائزه هاشمی را به استان دعوت کردند چه جوابی برای بچه‌های حزب الهی، ارزشی و ولایی دارند، بچه‌هایی که شما را نصیحت و خیرخواهی کردند و گفتند این کار را نکنید و شما گفتید ما به هر قیمتی این کار را انجام می‌دهیم.

وی جریان شناسی ضد مهدویت را یک وظیفه دانست و اظهارداشت: آیا می‌ارزید انسان به قیمت مخالفت با امام زمان (ع) از کسی حمایت کند.

آیت الله میرعمادی افزود: ما باید امام زمان (عج)، دشمنانش امام زمان (عج) و کسانی که به دشمنان امام زمان (عج) ارزش و بها می‌دهند و با آن‌ها ملاقات می‌کنند بشناسیم بنابراین این افراد نباید در جامعه اسلامی و جامعه امام زمان (عج) جایگاهی داشته باشند.

وی عنوان کرد: ماه شعبان ماه استغفار است و این افراد باید توبه کنند شاید خدا آن‌ها را ببخشد وگرنه گناهی که این‌ افراد مرتکب شدند گناه بسیار سنگینی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان بیان کرد: کاری که انگلیس و صهیونیست‌ها در طول تاریخ برای حمایت از بهائیت انجام دادند این‌ افراد رفتند همان کار صهیونیست و انگلیس را انجام دادند.

وی تصریح کرد: جریان شناسی مهدویت وظیفه سنگینی است که بر دوش ماست  و اینکه رهبری بر بصیرت تأکید می‌کنند، برخی از مسئولان ما باید بصیرت داشته باشند چرا که بی‌بصیرتی آب به آسیاب دشمن ریختن است که نمونه آن‌ نیز اتفاق افتاد.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹:۳۴

    سلام اولین سینه چاک فائزه اقای استاندار ومعاونت سیاسی ایشان است پس چرا مسئولین کشوری برخورد نمی کنند حاج اقای عزیز ضمن تشکر از حساسیت حضرتعالی ولی باید اول با سینه چاکان اداری برخورد کرد اما متا سفانه چونکه رئیس جمهور پشت پرده ناراحت میشود نمی تونند برخورد کنند پس باید به رئیس جمهور پشت پرده اعتراض کرد که چرا فرزندان شما که مدافعه خط امام هستند به ظاهر در جمع فرقه ضاله بهائیت باشند شما که ادعای دفاع از اندیشه امام داری ایای اندیشه امام شیعه کشی است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار