سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9667
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » صاحبان واحدهای صنفی متخلف لرستان بیش از 19 میلیارد ریال جریمه شدند
Print This Post

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: صاحبان واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف استان 19 میلیارد و 650 میلیون و 288 هزار ریال به دلیل بروز تخلفات و در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان، جریمه شدند.

به گزارش سلام دلفانˈحجت الله بیرانوندˈ روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: به همین منظور پس از بازرسی ها، یک هزار و 365 پرونده تخلفاتی برای این واحدهای استان تشکیل و صاحبان آنان پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

وی تصریح کرد: در مجموع 25 هزار و 241 مورد بازرسی از واحدهای صنفی توسط بازرسان مجامع امور صنفی و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت گرفت تا واحدهای متخلف بدانند که هیچ یک از تخلفات آنان چشم پوشی نمی شود.

وی با اشاره به اینکه بازرسان به صورت ویژه در ایام ماه مبارک رمضان نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی، غیرصنفی و تولیدی را به عهده دارند، اظهار داشت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از چهارم تیر امسال آغاز شده و تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.

بیرانوند افزود: در مجموع 572 گزارش مردمی و 48 گشت مشترک با همکاری دستگاه های اجرایی متولی برای شناسنایی واحدهای صنفی متخلف در استان انجام شده است.

وی اضافه کرد: برای شناسایی واحدهای صنفی متخلف 50 گروه بازرسی از مجامع امور صنفی و بازرسان سازمان همکاری جدی دارند تا انواع تخلفات از جمله گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت، احتکار، عرضه خارج از شبکه و ارائه ندادن فاکتور را شناسایی کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار