سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9910
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۷ نظر
خانه » اخبار برتر » می خواهند اوضاع آموزش و پرورش را بحرانی جلوه دهند
Print This Post
مدیر اداره آموزش و پرورش در نشست خبری:

… با اینکه توضیحات وی در خصوص بسیاری از مسائل مطرح شده نسبتاً قانع کننده بود، امّا توضیحاتی که در پاسخ به سؤال چرایی جذب نیروهای غیربومی داده شد برای خبرنگاران قانع کننده نبود

سلام دلفان- ظهر یک روز گرم تابستانی در ماه مبارک رمضان به همراه خبرنگاران سایت های دلفان امروز و نسیم دلفان به دفتر رئیس اداره آموزش و پرورش مراجعه کردیم تا مطالبه فرهنگیان محترم را با ریس اداره  مطرح کنیم.

آغاز جلسه با حاشیه همراه شد؛ وقتی که یکی از معاونین اداره در اقدامی عجیب از خبرنگاران خواست تا مجوز فعّالیّت سایت خود را ارائه دهند و مصاحبه را منوط به ارائه این مجوز کرد! این درخواست که با لحن غیرطبیعی آقای معاون همراه بود در نوع خود عجیب و منحصر به فرد بود، زیرا هیچ رسانه ای مجوز فعّالیّتش را در جیب خبرنگار خود نمی گذارد تا به این و آن نشان دهد. این اقدام از یک جنبه دیگر غیرطبیعی به نظر می رسید و آن اینکه در حضور شخص رئیس اداره صورت می گرفت! برخورد تند شخص مورد نظر با رسانه ها در ادامه صرفاً متوجّه مدیرمسئول یکی از سایت ها که خود در جلسه حضور داشت شد. حرف آقای معاون این بود که در سایت موردنظر کامنت هایی علیه وی منتشر گردیده که مسائل خلاف واقع و تهمت های ناروایی را در پی داشته و باعث تشویش اذهان عمومی گردیده، پاسخ مدیرمسئول سایت موردنظر نیز این بود که به جای این برخوردهای تند جوابیه خود را برای ما بنویسید تا منتشر کنیم و مسائلی که شما آن ها را تهمت می دانید نظر مخاطبان سایت بوده نه شخص بنده.

 اینکه یک مسئول از تهمت های ناروایی که به وی وارد شده ناراحت باشد، امری طبیعی می تواند باشد امّا نوع برخورد وی قابل هضم نیست. البته در نهایت، رئیس وارد ماجرا شد و با همان قاطعیتی که معاونش مانع از انجام گفتگو می شد با همان قاطعیت وی را به خارج از جلسه هدایت کرد و وی نیز در نهایت با کاستن خشم خود و روبوسی با مدیرمسئول سایت موردنظر از اتاق خارج شد.

ادامه جلسه با سؤالات صریح خبرنگاران و پاسخ های صریح آقای جهانیان همراه شد. وی صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد که عدّه ای سعی دارند اوضاع آموزش و پرورش را بحرانی جلوه دهند این در حالی است که بحران تعریف خاص خودش را دارد… برخی از جنجال هایی که مشاهده می کنید به دلیل این است که برخی ها منافع خود را در خطر می بینند و…

وی در ادامه به سؤالات و ابهاماتی که این روزها در جامعه منتشر شده پاسخ داد و برای برخی از آنها اسنادی را نیز ارائه نمود. جهانیان از مسائل مختلف آموزش و پرورش شهرستان گفت و گفت تا اینکه بحث به جذب نیروهای غیر بومی رسید که این روزها بیشترین بحث ها پیرامون آن بوده. با اینکه توضیحات وی در خصوص بسیاری از مسائل مطرح شده نسبتاً قانع کننده بود، امّا توضیحاتی که در مقوله جذب نیروهای غیربومی ارائه شد برای خبرنگاران قانع کننده نبود.

وی در این خصوص ضمن بیان این مطلب که نباید به بهانه غیربومی بودن افراد، دور خودمان حصار بکشیم و از افراد توانمند سایر شهرها استفاده نکنیم گفت: همه این جنجالها درباره به کارگرفتن نیروهای غیربومی در حالی است که تعدادی انگشت شمار به کارفته شده است. وی همچنین وجود فشار از طرف برخی کانال های خارج از شهر را تکذیب کرد.                    

“عدم استقلال رئیس اداره و همه کاره بودن یکی از همکاران”، یکی دیگر از مواردی بود که وی به صراحت آن را تکذیب کرد.

وی همچنین درخصوص معاون مالی که از نزدیکان وی است گفت: من به ایشان و توانایی هایش اعتقاد دارم به همین خاطر با اصرار بنده وی این سمت را پذیرفته و از کار وی نیز راضی هستم.

جهانیان این را هم گفت که توجّه به مسائل آموزشی و رشد و پیشرفت در این زمینه اولویت اصلی ماست و این نگاه را بر سایر نگاه ها ترجیح می دهیم. وی در همین خصوص به برگزاری سالم کنکور اشاره کرد و اضافه کرد: با تدابیری که در این خصوص داشتیم، امسال یکی از سالم ترین کنکورها را برگزار کردیم و اگر کسی تخلفی مشاهده نموده اعلام کند.

نکته: به هر تقدیر رئیس اداره آموزش و پرورش  به ابهامات پیرامون اداره تحت مدیرت خود پاسخ گفت؛ حال قانع کننده بودن یا نبودن آن را مردم خود قضاوت می کنند، امّا نکته قابل توجّه اینکه برخی دیگر از مدیران شهر با وجود اینکه روزشمار پاسخگویی برای آنها به کار گرفته می شود و ابهامات به مراتب بیشتری در افکار عمومی نسبت به عملکرد آن ها وجود دارد، حاضر به پاسخگویی نیستند.

مشروح این گفتگو در ادامه می آید:

* لطفاً در مورد تغییرات ایجاد شده در آموزش و پرورش نورآباد و بخصوص حضور غیربومی ها  توضیح دهید؟

– تغییر و تحول در ذات طبیعت است و تحول باعث رشد و شکوفایی می شود، گردش مشاغل در سیستم اداری یک امر طبیعی است ، اما در خصوص حضور نیروهای غیربومی باید بگویم ما نباید دور شهر را یک خط یکشیم و بگوییم کسی از شهرهای دیگر حق ورود به حیطه اداری شهرمان را ندارد و قانونی نداریم که از نیروهای شهرهای دیگر استفاده نکنیم ، بنده شایسته سالاری و هماهنگی برایم مهم است و به همین دلیل از افراد غیربومی که شایستگی شان برایم محرز بوده استفاده کرده ام .

تعدادی از افرادی که عزل شده اند با لغو ابلاغ از طرف اداره کل آموزش و پرورش استان بوده علتش هم این است که حکم آنان موقت بوده ، در همین رابطه باید بگویم تعداد ۲۸ نفر شرایط احراز مدیریت را نداشته اند و مجوز مدیریت آنها بصورت یکساله و موقت بوده و مدیران جدید به طبع از کسانی که با آنها هماهنگی بیشتری دارند استفاده کرده اند. با توجه به این امر  تعداد جابه جایی ها اندک بوده و برای این تغییرات بنده ۸ ماه صبر کردم و از منابع گوناگون اطلاعات لازم را جمع آوری کردم.

حرف و حدیث ها در مورد انتخاب های من فقط در رابطه با مدیران نیست بلکه افرادی که این گونه شایعات را منتشر میکنند حتی برخی از احکامی که اینجانب برای ناظران جلسه کنکور در ماه گذشته صادر کردم را نیز به باد انتقاد گرفتند و گفتند من از آشنایان خود استفاده کرده ام ، باید در این باره بگویم ملاک من برای انتخاب ناظران درستی افراد ، نظارت صحیح و اعتماد بوده است نه نسبت های فامیلی ، چرا اینقدر بدبینانه به همه موضوعات نگاه می شود ، کسانی که این حرف ها را میزنند اگر میتوانند بگویند در کنکور امسال در کدام حوزه کوچکترین تخلفی ملاحظه شده ، نه اینکه چه کسانی ناظر بوده اند.

* آیا این تغییرات هدفدار نبوده و فشاری بر شما برای انجام این جابه جایی ها وارد نشده است؟

– اگر کار من هدفدار بوده است پس چرا بعد از۸  ماه از زمان ریاستم دست به جابه جایی زده ام؟ نگاه من آموزشی است، در ضمن بنده ایجاد فشار بر خود برای انجام تغییرات را رد می کنم و این گفته ها کذب محض است.

* بنابر اطلاع ما تصمیماتی که در خصوص جابجایی افراد در اداره گرفته می شود باید تحت نظر یک شورا باشد که رئیس اداره نیز عضو آن شوراست، امّا برخی های می گویند که شما این شورا را تشکیل نداده اید و صرفاً خودتان با مشورت با یکی از معاونین در این خصوص تصمیم می گیرید. آیا چنین چیزی صحت دارد؟

– بنده این مسئله را به طور کل تکذیب میکنم.

* در خصوص واگذاری یکی از مدارس شهرستان به نیروی انتظامی توضیح دهید؟

– نیروی انتظامی ناحیه دلفان با توجه به اختصاص اعتبار یک میلیاردی برای بازسازی کلانتری ۱۱ از ما خواستند تا یک مدرسه را به طور موقت به آنها اجاره بدهیم اما بنده ضمن مخالفت عنوان کردم که این کار در صلاحیت من نیست و فقط عین درخواست وی را به اداره کل ارجاع دادم که با دستور مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان و سازمان نوسازی مدارس که مدرسه مورد نظر در سیکل بازسازی آن سازمان قرار گرفته بود ، یک قرارداد ۶ ماهه با نیروی انتظامی انعقاد کردیم اما هر زمانی که سازمان نوسازی مدارس بخواهد در مورد این مدرسه اقدامی بکند نیروی انتظامی باید مکان فوق را تخلیه کند.

ما در حال حاضر ۳۴ مدرسه تخریبی داریم اما اعتباری برای بازسازی آنها در اختیار نداریم.

* در مورد وضعیت  پیش دبستانی و اینکه تعدادی از مربیان اعلام کردند با داشتن سابقه کافی از استخدام آنها جلوگیری به عمل آمده توضیح دهید؟

– پیش دبستانی ها از سال ۹۰ از حیطه آموزش و پرورش خارج و به صورت یک موسسه غیرانتفاعی تبدیل شد، طی مناقصه ای که در سال ۹۰ بین دارندگان مدارس غیرانتفاعی برگزار شد در شهر نورآباد خانم مسافری برنده مناقصه شده و قرار شد به صورت خصوصی جایی را اجاره کنند اما با توجه به گران بودن ساختمان از اداره کل درخواست کرد در ازای دادن کلاس به آنها به ازای هر کلاس در شهر ۳۰ هزار و در روستا ۱۵ هزارتومان به آموزش و پرورش بدهند.

درباره استخدام مربیان پیش دبستانی باید بگویم تعدادی از این افراد که برخی حتی گواهی از مدیران قبلی گرفته بودند توانستند تبدیل وضعیت شده و قراردادی شوند ، اما اینجانب بخاطر جلوگیری از برخی سوء استفاده ها به همه مدارس بخشنامه داده ام که گواهی دادن ممنوع است. در خصوص افرادی که اعلام می کنند سابقه دارند ما مقام تایید کننده نیستیم و کارشناسان اداره کل صحت این مسئله را بررسی می کنند. دستور اخیر وزارت که با خیل عظیمی از این گونه درخواست ها مواجه شده نیز این بوده که از اسفند ۹۱ هیچ کدام از موارد مورد اشاره قابل اجرا نیستند. 

* با توجه به اینکه  آسیب پذیرترین قشر سازمان  شما مستخدمین هستند باخبر شدیم اخیراً تعدادی را به شهرهای دیگر استان انتقال داده اند دلیل این امر چه بوده است؟

– اداره کل خود لیست مستخدمین را از ما گرفته و براساس یک فرم امتیازبندی که در آن اولویت بومی برای هیچ کس مطرح نبود یکسری جابه جایی را انجام داد که ما نیز به آن معترض بودیم اما پاسخ مدیر کل این بود که بعد از تکمیل فرم های امتیاز بندی مشکل کسانی که به شهرهای دیگر جا به جا شده اند را بررسی می کنیم.

* شنیده شده از نیروهای خدماتی در بحث آموزش استفاده کرده اید؟

– به هیچ وجه چنین موردی نداشته ایم.

* ارتباط آموزش و پرورش شهرستان دلفان با مدیر موسسه قلم چی شهرستان به چه صورتی است و آیا دخالت مدیر این موسسه در برخی امور اداره را تایید می کنید؟

– مدیر موسسه قلم چی به بنده مراجعه کرده و عنوان کرد که حاضر است ۵% از مالیات موسسه خود را که قرار بوده به آموزش و پرورش پرداخت کند و در زمان مدیران قبلی پرداخت نکرده است به ما بپردازد، به دنبال آن ایشان کتابخانه ۲ دبیرستان سطح شهر را برای ما تجهیز کرد و اکنون تقبل کرده اند که دانش اموزان تیزهوش و کسانی که از لحاظ مالی ضعیف هستند را بورسیه کنند اما ما در قبال این همه خدمات هیچ کاری را برای شخص آقای امرایی و موسسه قلم چی انجام نداده ایم و دخالت ایشان در امور اداره را کذب محض می دانم.

 1. نویسنده دیدگاه: معلم
  مرداد ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۴:۱۰

  از اینکه آقای جهانی حاضر به پاسخ گویی برخی شبهات شده اند بسیار خرسندیم و از ایشان به عنوان یک مدیر پاسخگو تقدیر و تشکر می شود هرچند ممکن است پاسخ های ایشان ذهن مخدوش بعضی ها را اقناع نکند اما نفس این کار را می ستاییم و قابل تقدیر است و امیدواریم این روند در آینده نیز تداوم داشته باشد . ای کاش در مورد تعاونی مصرف و مسکن فرهنگیان و سوءاستفاده هایی که در این دو تعاونی نیز شده است ؛ گزارشی تهیه شود . اخیراً شنیده شده است که تعاونی مسکن فرهنگیان مبلغ کلانی به یک نقشه بردار تهرانی پرداخت کرده اند اما به چه منظور کسی جز خودشان نمی داند . روشنگری در این زمینه بسیار بسیار ضروری است .

 2. نویسنده دیدگاه: reza
  مرداد ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۵۴

  این اداره با حضور این معاونین راه بجای نمی بره

 3. نویسنده دیدگاه: محمدجواد
  مرداد ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۷

  با سلام
  هیچ اداره ای با کارمندایی که با پارتی بازی اومدن سر کار ،کاراشو نمیتونه پیش ببره.
  میدونین چرا؟
  چون اینایی که با پارتی بازی میرن سر کار :
  اولا آه بقیه دنبالشونه
  دوما متخصص اون نیستن
  سوما دنبال خواسته های خودشونن.
  کاری به کار مطالبات مردم و زیر دستاشون ندارن

 4. نویسنده دیدگاه: سلام
  مرداد ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۳

  اقای جهانی برا ی مدیریت نا پایدار،حیف نیست برادر بومی را با این سخن(عدّه ای سعی دارند اوضاع آموزش و پرورش را بحرانی جلوه دهند )متهم وکار خویش چگونه توجیه میکنید.

 5. نویسنده دیدگاه: میلاد
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۲۵

  آقای جهانی ،من معتقدم جنابعالی قطعا مقبول تر وموجه تر از معاون مالیت هستی ،اما همین هزینه کردن از خودت برای بزرگ کردن نامبرده موجب شد که سرکار هم به این روز دچار شوی البته نقش پشت پرده ب-ز یارشفیق ودیرین سلطان پناه را هم نباید از نظر دور داشت در ضعیف جلوه دادن شما،به هر تقدیر بنده به عنوان یک فرهنگی که احساس می کنم در یک سال اخیر وبخصوص با ورود برخی آقایان به عرصه ستادی آموزش وپرورش منطقه ،شان وهویت فرهنگیان نجیب خدشه دار شده است ،بر شماست با سیاست وتدبیر که البته فاصله گرفتن از افراد منفور ودورو در اداره امکان پذیر است وجهه آموزش وپرورش را احیا نمائید،زیرا مدیریت ها مقطعی وگذرا امادربین مردم بودن ماندنی وبا ارزش است ،فراموش نکنیم ما باید عمری رادربین همین مردم زندگی کنیم ،پس هیچ وقت نباید با گفتار ورفتارمان موجبات رنجش آنان را فراهم کنیم ولو اینکه با عبارتی ظاهرا ساده مانند استفاده از نیروهای غیر بومی شایسته در مناصب مدیریتی واداری باشد ،که درک ،هضم وتحملش برای افراد با فرهنگ وبا لیاقت شهرمان بسیار سخت است

 6. نویسنده دیدگاه: حسن
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۴۶

  آقای مدیر ،آیا در مورد آینده برای اقوام و مخصوصا اخوی برنامه داری ؟همه می دانند وقطعا چنین است ،اما با این شیوه ای که در پیش گرفته ای نتیجه عکس خواهی گرفت ،برادر چرا همه بچه های با کفایت خاوه را از خود رنجانده ای ودر حاشیه قرار داده ای، شما مادامی موفق عمل خواهی کرد که افراد با کفایت،توانمند وبادرایت خاوه از شما حمایت کنند والبته تمام خاوه در معاون مالی سرکار خلاصه نمی شود ،وخودتان هم درجریان قراردارید که ایشان فاقد وجاهت اجتماعی می باشد

 7. نویسنده دیدگاه: بهنام
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۵۶

  دوستان عزیز آقای جهانی توانایی مدیریتی ندارند و آیتم هایی که برای یک مدیر لازم است در ایشون دیده نمی شود. بعدشم جناب …. با اصرار ایشون اومدن؟!!!! واقعا که دروغ از این بزرگتر میشه؟ بنده در الشتر بودم که آقای ….. آقای م-ج رو آورده بودن پیش آقای نماینده تا …. پس لطفا به مردم دروغ نگیم همه م تو اداره می دونن که آقای …. توانا نیست و فقط بخاطر چی اومده

 8. نویسنده دیدگاه: شیخ زاهد
  مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۱۰

  جهانی عزیز از نماینده که رانده شده ای؟؟؟دربین فرهنگیان که مقبولیت نداری؟؟؟؟والبته جریان اعتدال نیروهای تندرو را بر نمی تابد پس،به خودآی ولیست 15 نفره تغییرات جدید مدیریت ها را نگهدار ،بنده خدائی که فردا قراره بیاد بتونه 10 الی 20 نفری را جابجا کنه
  ،همه جریانات سرکارت گذاشتند تغییراتشونو انجام بدی بعدش هم بله نوبت خودت میشه…امااونموقع شما می مونید وکوهی از حسرت ودردا ودریغا چرا فلان کارو کردم والی…نکن برادر من، به ولای علی جز پشیمانی عایدی نداری
  اول مهر نه شماهستین نه جناب کلانتر

 9. نویسنده دیدگاه: معلم
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۴۶

  قابل توجه همه ی همکارانی که دیدگاه انتقادی دارند :
  1 – اگر شما هم با شرایطی سیاسی امروز مدیر آموزش و پرورش می شدید ، همین شرایط شمارا مجبور می کرد که ناخواسته تغییراتی را در حوزه مدیریت خودتان به عمل آورید ؛ هرچند بنده ارادتی به آقای جهانی ندارم اما شماها هم با همه ی ادعایتان اگر مدیر می شدید یا می بایست به ناچار برخی تغییرات را اعمال کنید و یا همان روز اول این پست را رها کنید و عطایش را به لقایش ببخشید .
  2 – شماها می دانید که قدرت سیاسی در دست نماینده است و هر شخصی مدیر هر اداره ای شود قطعاً با تأیید نماینده و پذیرش شرایط از پیش تعیین شده از سوی وی ، به عنوان مدیر جایی منصوب می شود و بدیهی است انجام تغییر و تحولات در راستای این تعهدی است که به نماینده می دهند .
  3 – همین آقایانی که دارند به خاطر گماردن چند نفر نیروی غیربومی دشنه دردل آقای جهانی فرو می کنند ؛ کمترین ارادتی به حضور نیروهای بومی نیز ندارند ، ما بارها شاهد بوده ایم که چگونه نیروهای بومی را به خاطر اینکه خواسته های غیرقانونی آنها را اجابت نکرده اند چگونه به باد فحش و ناسزا گرفته اند و گزینش نیروی غیر بومی چماقی است برای کوبیدن بر سر مدیر فعلی اداره به همین دلیلی که گفته شد .
  3 – مگر خود آقای جهانی یک مدیر بومی نیست ؛ آیا این همه تخریب کینه توزانه حق ایشان است ؟ قسم حضرت عباس آقایان را باور کنیم یا دم خروس آنها را ؟!! که از یک طرف مدافع نیروهای بومی هستند از طرف دیگر ناجوانمردانه ترین رفتار را با نیروهای بومی دارند ؟ !
  4 – اتفاقاً اخلاق مداری بعضی ازهمین نیروهایی که شما آنها را با نام نیروی غیر بومی می شناسید از اخلاق شرارت بار بعضی از نیروهای بومی بهتر است و تجربه این را ثابت کرده است .
  5 – انتقادات ما احساسی است تا عقلانی ؛ ما هیچ دلیل و مدرکی که نشان دهنده برتری نیروهای بومی و یا ضعف نیروهای غیر بومی باشد در دست نداریم فقط به صرف اینکه فلان شخص غیر بومی است ؛ شروع به فحاشی می کنیم .
  6 – تا زمانی که دامن پاک تعلیم و تربیت آلوده به لجن سیاست است انتظاری غیر از این نیست .
  7 – ما بیشتر حاسدیم تا ناقد و نقد ما حسودانه است نه فکورانه .

 10. نویسنده دیدگاه: بهزاد
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۳۸

  جهانی یه مدیر ضعیفه همه م اینو میدونن. خواهشا همه پیاما رو رو سه سایت شهرستان ببینین همه بدون استثنا میگن معاون مالی اداره شایستگی نداره و فاقد وجاهت اجتماعیه پس حتما حرف درستی میزنن اونم فرهنگیان که روشنفکران این شهرن

 11. نویسنده دیدگاه: عادل
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۲

  عالم و آدم میدونن که این آقای … تشنه قدرته بعد آقای رییس میگه من با اصرار ….. آخه برادر همه این فرد و میشناسن سوابقش تو شهرداری و بین فرهنگیان روشنه بعد تو میگی با اصرار من اومد؟!!! به قول بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی یا شهید بهشتی که میگه کسانی باید بیان در راس کار که شیفتگان خدمت باشن نه تشنگان قدرت

 12. نویسنده دیدگاه: از معلمان باتجربه
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۳

  اولا” : توانایی نیروهای جناح راست همین است ، قوی ترین نیروی این طیف در جناح اصلاحات در رده سوم محاسبه می شوند( حتی در تمام ادرات و در تمام کشور)،
  ثانیا” : رسم است که مدیران همکارن خود را از میان نیروهای ضعیفتر از خود انتخاب می کند که این یک معضل است
  ثالثا” : مدیری قوی و توانمند است و می تواند در برابر خواسته های نابجای دیگران از جمله نماینده مجلس بایستد که با اصرار و درخواست مسئولین و یا دیگرافراد همکار خود مجبور و یا راضی به قبول مسئولیت شود نه مسئولی که 6ماه تمام از تمام حربه های موجود برای احراز مسئولیت استفاده کند و حتی به خواهش و تمنا بی افتد ، طبیعی است که این شخص باید بله قربان گوی آن افراد باشد
  رابعا”: گرچه من از طیف مقابل هستم ولی دوست دارم مسئولین شهرم از جمله قسمتهای اداری و… آموزش و پرورش از میان افراد بومی از هر طیف و جناحی که باشند انتخاب شوند ، این آقایان مسئول باید از آقای سوری سوال کنند که آیا در زمان نمایندگی آقایان کاظمی و محمدی شخصی از دلفان برای شهر الشتر درخواست و یا به مسئولیت گمارده شد؟ آیا این نمایندگان محترم شخصی را به ادارات الشتر تحمل کردند که ایشان این کار را می کنند خوب اگر این افراد را دوست دارد آونها را به الشتر منتقل کند و به اونها مسئولیت بدهد.
  خامسا”: زیاد جنجال نکنید نیروهای کاردان و متخصص آقای روحانی در راهند…. در پایان متذکر می شوم که این نظرات بنده کلی است نه مختص به آموزش و پرورش دلفان

  • نویسنده دیدگاه: مجید
   مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۵۵

   ضمن تأیید بعضی از مطالب شما در مورد اینکه فرموده اید نیروهای متخصص و کاردان آقای روحانی در راهند احتمالاً آقای( آ – خ) هم جزء آنها باشد که تخصص ایشان در دوره اصلاحات سوزاندن ریشه نیروهای طرف مقابل بود و بس؛ حتی کسانی که در کادر اداری نبودند و کافی بود که بویی از همفکر نبودن آنها به مشام برسد تا آنها را با جفت و نفت آتیش بزند .

 13. نویسنده دیدگاه: عادل
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۰۹

  آق معلم خوب ارادتی داری خدمت آقای جهانی ! برادر عزیز آقای جهانی هم بومی نیست اصلیتش ورازونه نهاوند است وگرنه اینطوری حرف نمی زد در مورد فرهنگیان شایسته بومی

 14. نویسنده دیدگاه: ارتا
  مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۴

  ایندفعه نظر منو حذف کنید .. حالتونو میگیرم انصافا پس نظر ملت رو محترم بشمارید و حذف نکنید.
  من همه نظر دوستان رو خوندم من موندم چرا همه راحت اونطوری که تو دلمونه حرف نمیزنیم؟؟
  و همیشه باید خودمونو پشت واژه ها مخفی کنیم؟؟
  آقای جهانی :
  1.شما هیچ محبوبیتی ندارید در بین مردم چرا که با پاچه خواری یک سری ادم اومدی سرکار حالا هم با این حرفها و کلمات نمیتونی خودتو پاک جلوه بدی
  2.شما …دست نماینده هستی
  3.نظرات ملت رو بخون تو 3 تا سایت شهرستان یه نمونه بگیر این میشه میزان موفقیت شما تو آموزش و پرورش
  حرف اخر اینکه هیچ چیز ارزش اینکه وجه خودتو پیش مردم شهر خراب کنی نداره

 15. نویسنده دیدگاه: بهزاد
  مرداد ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۳

  در بین نیروهای اصولگرا هم نیروهای توانمندی وجود دارند اگر به دوره ریاست آقای نریمانی نگاه کنید این توانمندی بیشتر به چشم میاد. ولی این آقای جهانی اصلا معلوم نیست مال کدوم جناحه؟!!! اصطلاحا به اینا میگن حزب باد! و استاد چرخش های 360 درجه ای در دقیقه 90.

 16. نویسنده دیدگاه: رضا
  مرداد ۱۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۴

  برادران غیربومی، همکاران ماهستند،ولیکن نباید آنقدر پارا فراترنهدوبرقشرفرهیخته ی این شهرستان تعیین تکلیف کنند،این هم نیز بگذرد نباید هوس بر ویرانی پل روی فرهنگیان این خطه نهند که در واقع پل های پشت سر خویش را ویران میکنند.شکستن عزت برادر دینی خودشرم ببار آورد وسیه روی شود هرکه دراوغشی باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار