سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9935
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سهم لرستان در مصوبه پرداخت فوق‌العاده مناطق محروم/ شهرهایی که روی کاغذ توسعه یافته اند
Print This Post

استان لرستان در مصوبه هیئت وزیران در خصوص ملاک پرداخت فوق‌العاده مناطق کمتر توسعه یافته دارای سهمی به اندازه 70 دهستان است در حالیکه تنها یکی از مراکز شهرستانهای لرستان در این فهرست قرار داده شده است.

 

به گزارش سلام دلفان به نقل از مهر: در احکام حقوقی کارمندان بندي به نام “فوق العاده بدي آب و هوا و مناطق كمتر توسعه يافته”وجود دارد که با توجه به دستورالعمل های ابلاغی از سوی معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري به كارمندان شاغل در مناطق كمتر توسعه يافته با توجه به ضريب محروميت و درجه بدي آب و هواي محل خدمت بر مبناي حقوق ثابت پرداخت می شود.

 

هیئت وزیران هر سال بنا به پيشنهاد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري در اجراي بند «الف» ماده (۶۸) قانون مديريت خدمات كشوري و به استناد اختيار حاصل از قانون بودجه، دستورالعمل نحوه پرداخت فوق‌العاده‌ مناطق كمتر توسعه يافته و بدي آب و هوا را تصويب می کند.

 

مبنای تعیین ضرایب محرومیت و درجه بندی آب و هوا تصویب نامه هیئت وزیران است.

 

مطابق این تصویب نامه كارمندان شاغل در مناطق كمتر توسعه يافته موضوع تصويب نامه شماره ۷۶۲۹۴/ت ۳۶۰۹۵هـ مورخ ۴/۱۰/۱۳۸۸ هيئت وزيران و اصلاحات بعدي آن از فوق‌العاده مناطق كمتر توسعه يافته باتوجه به ضريب محروميت محل خدمت بر مبناي حقوق ثابت و براساس جدول شماره يك بهره‌مند می شوند.

 

در این میان سهم استان کمتر توسعه یافته لرستان در جداول پیوست این تصویب نامه 70 دهستان بود به طوریکه عمده مراکز شهرستانهای استان جزء مناطق کمتر توسعه یافته و دارای بدی آب و هوا قرار نگرفت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار