سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10496
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 130یتیم در شهرستان دلفان بدون حامی هستند
Print This Post

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دلفان گفت : 130 یتیم زیر 18 سال در این شهرستان حامی ندارند که چشم انتظار حامیان نیک اندیش هستند.

به گزارش سلام دلفانˈمحمدمیرزاعبدلیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : هزار و 127 یتیم در شهرستان دلفان تاکنون حامی یابی شده اند که توسط نیکوکاران مورد حمایت قرارگرفته اند .
به گفته وی، در شهرستان دلفان هزار و 124 حامی وجود دارد که ماهانه 300 میلیون ریال به صورت نقدی و غیر نقدی از کودکان بی سزپرست حمایت می کنند .
وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری در قالب طرح اکرام یک میلیارد و 52 میلیون ریال به صورت نقدی و بیش از 153 میلیون ریال کمک های مردمی جهت کودکان بی سرپرست زیر 18 سال توسط حامیان و افراد نیک اندیش جمع آوری شده است که برای تامین نیازهای آنان هزینه شد.

ˈعبدلی ˈ با بیان اینکه شهرستان دلفان یکی از شهرستان های محروم استان لرستان است گفت : بسیاری از نیازمندان این شهرستان در مناطق دوردست و سخت گذر قرار دارند که از حداقل امکانات رفاهی و خدماتی محروم اند.

وی، با دعوت از حامیان نیک اندیش و نیکوکاران برای کمک به ایتام شهرستان دلفان آمادگی کمیته امداد را برای دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی آنان اعلام کرد .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار