سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 122284
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بهسازی راه ۳۷ روستای دلفان نیازمند ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است
Print This Post
رئیس اداره راه شهرسازی دلفان ؛

رئیس اداره راه شهرسازی دلفان گفت: آسفالت راه ۳۷ روستای شهرستان دلفان که بالای ۲۰ خانوار جمعیت دارند نیازمند حداقل ۲۰ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش سلام دلفان،روح‌الله زمانی گفت: مجموع راه‌های ارتباطی شهرستان دلفان ۹۰۱ کیلومتر است که از این میزان ۵۵۰ کیلومتر آسفالته، ۱۸۰ کیلومتر راه شوسه و ۱۷۱ کیلومتر مالرو است که اغلب مربوط به راه‌های دور دست و عشایری است.

وی مجموع روستاهای شهرستان دلفان را ۴۲۳ روستا برشمرد و افزود: هم اکنون راه ۲۶۰ روستا آسفالت، راه دسترسی ۶۸ روستا شوسه و راه ۹۵ روستای این شهرستان خاکی است.

رئیس اداره راه شهرسازی دلفان عنوان کرد: از ۹۵ روستایی که راه دسترسی آن‌ها خاکی است ۱۱ روستا بالای ۲۰ خانوار و ۸۴ روستا زیر ۲۰ خانوار جمعیت دارند و از ۶۸ روستا که راه ارتباطی آن‌ها شوسه است ۲۶ روستا بالای ۲۰ خانوار و ۴۲ روستا زیر ۲۰ خانوار است.

وی بیان کرد: برای انجام آسفالت راه ۳۷ روستایی که بالای ۲۰ خانوار جمعیت دارند حداقل ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

زمانی گفت: سال گذشته تقریبا ۶۱ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان دلفان آسفالت شد که نزدیک به ۴۰ کیلومتر آن روکش آسفالت بود و برای این  ۶۱ کیلومتر حدود سه میلیارد و نیم هزینه شد.

وی میزان طلب پیمانکارهای حوزه راه سازی این شهرستان را حدود ۱۴ میلیارد تومان برشمرد و تصریح کرد: برای تمام روستاهای دلفان که قابلیت شن ریزی داشته باشند مناقصه‌های برگزار شد اما اجرای آن بستگی به اخذ اعتبار دارد.

رئیس اداره راه شهرسازی دلفان در رابطه با رفع مشکل جاده مله خان بابا بزرگ این شهرستان نیز اظهارداشت: مناقطه جاده مله خان دلفان که ۱۲ کیلومتر است برگزار و پیمانکار آن نیز مشخص شده است.

تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان