سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 146
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برگزاری انتخابات سالم ركن اصلی فعالیت های اجرایی و نظارتی است
Print This Post
به گزارش ایرنا، 'حبیب الله دهمرده' در نشست مشترك ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان افزود: یكی از مهمترین برنامه های دشمنان انقلاب، زمینه سازی برای كمرنگ كردن ...

 

 

 

 

استاندار لرستان با تاكید بر صیانت از آرای مردم در انتخابات گفت: برگزاری انتخابات سالم، باشكوه و با مشاركت حداكثری، هوشمندانه و آگاهانه مردم، مهم ترین وظیفه مجریان و ناظران انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش ایرنا، ‘حبیب الله دهمرده’ در نشست مشترك ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان افزود: یكی از مهمترین برنامه های دشمنان انقلاب، زمینه سازی برای كمرنگ كردن میزان مشاركت مردم در انتخابات با انجام تبلیغات منفی و سیاه نمایی در سطح جامعه است.

وی اظهار داشت: این ترفند دشمن نیز با توجه به میزان بصیرت و هوشمندی ملت و همچنین تلاش برای جلب اعتماد و اطمینان بیشتر مردم و برگزاری یك انتخابات باشكوه و حماسی همچون همیشه خنثی و بی اثر خواهد شد.

استاندار لرستان گفت: برای مجریان و ناظران انتخابات مهم ترین اصل در برگزاری، رای و نظر مردم در انتخاب افراد است، و هر فردی كه از سوی مردم انتخاب شود، مورد تایید قرار می گیرد.

دهمرده افزود: اعمال كامل نظر و رای مردم در فرآیند برگزاری انتخابات محور اصلی فعالیت های اجرایی و نظارتی است كه این مهم نیز با هم اندیشی، همدلی و تعامل بیشتر هیات های اجرایی و نظارتی به خوبی قابل اجرا و تحقق است.

وی اظهار داشت: دراین ارتباط نامزدهای انتخاباتی نیز باید بدور از فعالیت های تخریبی و غیر اخلاقی در جریان انتخابات، شرایط و فضای مناسب برای انتخاب آگاهانه و مسئولانه مردم را فراهم كنند.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان نیز در این نشست گفت: تعامل و همكاری میان هیات های اجرایی و نظارتی مهمترین اصل در برگزاری انتخابات باشكوه و حماسی است.

‘حسن شریعت نژاد’ افزود: انتخابات سالم دارای ویژگی های خاصی است كه برقراری امنیت روحی و روانی، اطلاع رسانی شفاف و اطمینان بخشی به مردم مهم ترین شاخص آن است.

رییس هیات نظارت شورای نگهبان در استان لرستان نیز در این نشست گفت: هیات های نظارت به عنوان همكاران هیات های اجرایی، تلاش گسترده ای را برای برگزاری یك انتخابات باشكوه و مشاركت حداكثری مردم آغاز كرده اند.

‘تیمور سپهوند’ افزود: اجرای دقیق قانون مهمترین معیار و ملاك فعالیت هیات های نظارت در انتخابات است, بر همین اساس مسیر اصلی فعالیت در این عرصه را قانون مشخص می كند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار