سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1771
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » معاون سیاسی استاندار: جابجایی فرمانداران شایعه است
Print This Post
سلام دلفان: معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با تكذیب شایعات مطرح شده در خصوص تغییر برخی فرمانداران استان گفت: مهم ترین هدف دشمنان ایران اسلامی، دسیسه چینی برای ممانعت از ...

سلام دلفان: معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با تكذیب شایعات مطرح شده در خصوص تغییر برخی فرمانداران استان گفت: مهم ترین هدف دشمنان ایران اسلامی، دسیسه چینی برای ممانعت از حضور گسترده و میلیونی مردم در انتخابات است.

حسن شریعت نژاد روز روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هیچ بحث و نظری در خصوص انجام تغییرات و جابجایی در سطح فرمانداری های استان لرستان مطرح نیست و طرح این قبیل شایعات در راستای ایجاد اختلاف و تلاش برای كاهش مشاركت مردم در انتخابات است.

وی اظهار داشت: در سایه مدیریت و تدابیر اتخاذ شده از سوی مدیریت ارشد استان لرستان، شرایط برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشكوه در سطح استان لرستان فراهم شده و فضای حاكم بر استان آماده برگزاری انتخاباتی شكوهمند با مشاركت گسترده و آگاهانه مردم است.

رییس ستاد انتخابات استان لرستان افزود: طبیعی است در چنین شرایطی بدخواهان انقلاب و كشور تلاش می كنند با طرح شایعات و انتشار مطالب غیرواقع و كذب، مردم را نسبت به نظام بدبین كرده و مانع مشاركت حداكثری مردم در انتخابات شوند.

شریعت نژاد گفت: مشاركت گسترده و میلیونی مردم بزرگ ایران اسلامی در انتخابات مختلف برگزار شده در كشور موجب شكست تمامی ترفندها و توطئه های دشمنان و خشم و غضب آنان شده و به همین دلیل سعی می كنند به شكل های مختلف مشاركت حداكثری مردم در انتخابات را كمرنگ جلوه دهند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار