سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1937
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دو شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی دردادگستری دلفان تشکیل شد
Print This Post
سلام دلفان به نقل از ایرنا: رئیس دادگستری دلفان از راه اندازی دو شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در این شهرستان خبر داد. 'رسول كرمپور'روز چهارشنبه در گفت وگو با ...

سلام دلفان به نقل از ایرنا: رئیس دادگستری دلفان از راه اندازی دو شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در این شهرستان خبر داد.

‘رسول کرمپور’روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود:این دو شعبه به منظور رسیدگی به تخلفات و جرایم انتخاباتی در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است.

وی افزود:دستگاه قضایی با جرایم انتخاباتی بدون اغماض برخورد می کند و به همین منظور برای رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی در این شهرستان، دو شعبه شامل یک شعبه در دادسرا و یک شعبه در دادگستری دلفان فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گفته وی ،همچنین کمیته پیشگیری از وقوع جرم هم تشکیل و به تخلفات و جرایم انتخاباتی رسیدگی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه، تاکنون هیچ پرونده ای مبنی بر وقوع تخلف انتخاباتی از سوی کاندیداهای انتخابات مجلس نهم یا هوارداران آنها در شعب ویژه رسیدگی مستقر در دادگستری شهرستان تشکیل نشده تصریح کرد :چنانچه مواردی از تخلف مشاهده یا گزارش شود به طور ویژه و با قاطعیت با آن رسیدگی می شود.

‘کرمپور’ اظهار داشت: با هرگونه رفتار ناسالمی که منجر به اختلال در وضعیت انتخابات مجلس نهم یا آرای مردم باشد و همچنین با هر شخصی که ارتکاب به تخلفات انتخاباتی کند بدون چشم پوشی و با قاطعیت برخورد می کنیم.

رئیس دادگستری دلفان گفت: بیشترین موارد تخلف انتخاباتی معمولا در زمان رسمی شدن تبلیغات کاندیداها اتفاق می افتد که در همین جا به همه کاندیداها و طرفداران و حامیان آنها در حوزه دلفان اعلام می کنیم در یک فضای سالم به تبلیغات برای خود اقدام کنند.

وی گفت: وظیفه ما زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، حفظ و صیانت از آرای مردم و برگزاری انتخابات سالم است.

‘کرمپور’ از مردم شهرستان دلفان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه عمل خلاف قانون از سوی کاندیداها و هوادارنشان که از مصادیق جرایم انتخابات است مراتب را در اسرع وقت به دادگستری شهرستان دلفان اطلاع دهند.

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه دوازدهم اسفند امسال برگزار می شود و از حوزره انتخابیه دلفان و سلسله با ۲۳۰ هزار نفر جمعیت یک نفر بعنوان نماینده مردم به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می کند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار