سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2302
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » پیام مرا به مردم شریف لرستان برسانید و بگویید دهمرده گفته است: با تمام توان تلاش میکنم حتی یک رأی آنها مخدوش نشود.
Print This Post
استاندار لرستان:
به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان:حبیب‌الله دهمرده در جمع بخشداران لرستان با بیان اینکه امين مردم باشيد و تلاش كنيد منويات مقام معظم رهبري تحقق ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان:حبیب‌الله دهمرده در جمع بخشداران لرستان با بیان اینکه امین مردم باشید و تلاش کنید منویات مقام معظم رهبری تحقق پیدا کند.

دکتر دهمرده استاندار لرستان در جمع بخشداران استان ضمن بیان مطالب فوق گفت مردم ولی نعمت انقلابند و ما خدمتگزار آنان هستیم لذا با تمام توان تلاش خواهیم کرد که شرایط و زمینه آسایش، امنیت و حضور آنها را در عرصه های مختلف انقلاب فراهم شود وی گفت: شرایط حساس و با اهمیت امروز ضرورت هوشیاری و تلاش مضاعف ما را بیشتر می کند.

استاندار لرستان گفت: تقارن ایام ا… دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و ایام برگزاری انتخابات مجلس نهم شرایط خاص و حساسی را برای کشور ما ایجاد کرده است. که در این شرایط ما باید هوشیاری و تلاش مضاعفی را برای برآورده شدن منویات مقام معظم رهبری، تحقق برنامه های دولت و افزایش حیثیت، اعتبار و آبرو برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار بندیم.

استاندار با بیان اینکه پیام من به همه مردم این است که با تمام توان تلاش می کنم یک رأی آنها مخدوش نشود گفت: خواسته مقام معظم رهبری حضور دشمن شکنانه مردم در انتخابات و عرصه های مختلف نظام جمهوری اسلامی است و اگر کسی در این راستا با هر گونه عملی باعث دلسردی و مأیوس شدن مردم و در نتیجه کمرنگ شدن حضور آنها در عرصه های مختلف نظام شود دانسته یا ندانسته به خدمت دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی درآمده و در راستای برنامه های آنان گام برداشته است.

استاندار لرستان با تأکید جدی بر اینکه فضای عمومی بخش ها، روستاها، شهرها و نقاط مختلف کشور بایستی فضای نشاط، شاید و امیدواری باشد گفت: با وفاق، همدلی و اتحاد این مهم را برآورده کنید و محور کار خود را فراهم آوردن شرایط لازم برای ارایه خدمت بی منت به مردم قرار دهید.

دهمرده با بیان اینکه چشم دشمنان و دوستان انقلاب به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دوخته شده است گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را در اقصی نقاط کشور یک امر مهم و حیاتی معنایش تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و تبعیت از ولی امر مسلمین جهان است و بخشداران بایستی تمام شرایط لازم برای مشارکت مردم را در راهپیمایی و دیگر عرصه های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم کنند.

  1. منذر می‌گه:

    آقای استاندار رای مردم مخدوش نمی شود اگر شما با … و فشار بر … برای تایید شدن آقای … اذهان مردم را مغشوش نمی کردید.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار