سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2656
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » موج انصراف ها به خداداد عزیزی رسید/ ائتلاف عزیزی با چراغیان
Print This Post
8 روز تا روز سرنوشت؛
سرویس تا انتخابات سلام دلفان- در حالی که این روزها موج انصراف نامزدهای انتخاباتی حوزه دلفان و سلسله راه افتاده است، خبرها حکایت از کناره گیری خداداد عزیزی یکی دیگر ...

سرویس تا انتخابات سلام دلفان- در حالی که این روزها موج انصراف نامزدهای انتخاباتی حوزه دلفان و سلسله راه افتاده است، خبرها حکایت از کناره گیری خداداد عزیزی یکی دیگر از نامزدهای این عرصه دارد.

بر اساس این گزارش وی قصد ائتلاف با علی چراغیان یکی دیگر از نامزدهای حوزه انتخابیه دلفان و سلسله را دارد. مسئله ای که در گفتگوی خبرنگار ما با عزیزی تکذیب نشد.

در روزهای گذشته علی باقر طاهری نیا، هادی احمدی و علی آل کاظمی از عرصه انتخابات مجلس نهم انصراف دادند. بنابراین رقابت انتخابی در حوزه دلفان و سلسله با ۹ نامزد پیگیری خواهد شد.

 1. داریوش می‌گه:

  امیداوارم این ائتلاف ها بیشتر بشه ودر آخر بدون حزب ویا گروه به مشکلات مردم این خطه خیلی محروم برسند.
  ومردم در انتخاب خود بدون طایفه گری رای بدهند .

 2. مهدی می‌گه:

  آقای مهندس حسین کریمی راد هم برای سر بلندی سلسله و دلفان از شهرستان سلسله امروز در مسجد جامع انصراف دادند. لطفا اطلاع رسانی کنید درورد بر
  -مهندس حسنوند
  -مهندس ملکشاهی
  -دکتر طاهری
  -دکتر احمدی
  -مهندس کریمی راد

 3. عماد می‌گه:

  درود خدا بر انسانهای آزاده ای که حاضرند بخاطر مصالح یک خطه بر نفس خود پا گذاشته و ذائقه دلها را با طعم شیرین وحدت کامیاب نمایند.

 4. عبدالله می‌گه:

  به نام خدا
  سلام بر مردم شریف دلفان ، سلام بروحدت ویک رنگی سلام و هزاران آفرین بر آنان که بخاطر مردم کناره گیری نمودند. ….آ قای خداداد نجابت را از آل کاظمی بیاموز نه …

 5. امیرحافظ می‌گه:

  آماده شویم برای جهشی بلند
  اکنون زمان مقصر نشان دادن دیگران نیست.
  زمان موثر بودن است.
  ازاکنون آماده شویم برای جهشی بلند.
  دست در دست هم چه آن که مقصر عقب افتادگی‌هاست،
  چه آن که خود را در حاشیه نگه می‌داشت.
  چه آن که دلش برای نورآباد می‌تپید.
  چه آن که از این پس دلش خواهد تپید.
  چه آن که دور است و چه آن که نزدیک.
  چه رفته‌ها و چه مانده‌ها، با هم برای خیزشی بزرگ و نورآبادی بر اوج به‌ پاخیزیم.
  اگر مسئولانی جنگی در دلفان بود، سرزمین دلفان را از این چشم دیدن تا به آن چشم اندازهای دور و بکر و دست نخورده وسعت می‌یافت، اگر مردانی جنگی در دلفان بود، تیری افکنده می‌شد آرش وار از آغاز این سپیده دم تا به فلق دیگر صبح و مسیر پروازش را سرزمین باستانی دلفان و مردمان زیر این پروازهمایونی تیر را دلفانی نام می نهادیم، تنها شهروندان و مسئولان عاقل و زیرک، جسور و گستاخ ، ادیب و هنرمند، سرد و گرم چشیده و صبور،. سخنور و دانشمند می‌خواهد شهر من
  تا با مشت‌های آهنین،
  چشم‌های تیز بین و خشم آلود،
  پاهای استوار و پابرجا،
  زبان‌های برنده،
  قلب‌های تپنده و به هم پیوسته،
  وجود داشته باشد تا کوهها را از جا برکنند.
  دریاها را به خروش آورند.
  نیل که تا قوزک پای بچه‌های نورآبادیست که هیچ،
  اقیانوس ها را بشکافیم و در خیبر را بگشاییم و مردگان را دم عیسوی و روح اهورایی بدهیم و آتش را گلستان ابراهیمی گردانیم و فلک را سقف ها بشکافیم و طرح های نو در اندازیم.
  نمی دانم تا کی در این خواب غفلت می‌مانیم، وقتی که فریاد می‌زنیم شهرمان دارد می‌میرد از محرومیت وقتی که در محرومیت مان را صدا و سیمای استانی هم متوجه شده اما هیچ حرفی بر نمی‌آورد و تره‌ای هم برای نورآباد خرد نمی کنند اما دیگر شهرها را حلواحلوا می کنند وقتی در صدا و سیمایمان برای زبان لکی که نیمی از استان به آن تکلم می کنند هیچ محلی از اعراب وجود ندارد دل بستن به زندگی در شهرم و دل سوزاندن برای فرهنگم به چه دردی می خورد؟؟؟…
  و دیری نمی گذرد از آن چه می ترسیدیم بر سرمان آوار شود، چه نشسته‌اید؟ که زمان برخاستن است، زمان یکی شدن است، از چه خاموشید که زمان فریاد برآوردن است.
  ازچه در هراسید؟ به پاخیزید، فریاد برآورید و برخیزید که نه زمان نشستن است به خروش آیید و گرنه دیری نمی‌گذرد که شهرمان هنوز هم همان شهری است که از قبل بوده است و کسانی که در کمین همین سکوتمان بودند تا در پس این سکوت خوابمان ببرد از کجا بدانند که سکوتمان از روی نجابت بود نه … ولی خوابمان برد خوابی که چندین و چند سال است ادامه دارد. تا کی؟؟؟؟ و تا کجا؟؟؟؟
  تا فردایی ازهمین فرداهای خیلی نزدیک که در شناسنامه هر نورآبادی به حقارتمان بکشند؛ نام : دلفان نام خانوادگی: دلفانی تاریخ تولد: چندین دهه قبل روزی از روزهای خدا؛ ماه: مهر که با محرومیت این دیار پیوند خورده است، سال: هر سال ، محل تولد شهرستان : دلفان روستای: دلفان شاید هم حقیرتر : دهی ، دهاتی دور ، ناکجا آبادی بر این زمین ، برهوتی در دل تمدنی بزرگ و سرزمینی بزرگ ، . ..

 6. یکی می‌گه:

  آفرین بر شما آقای عزیزی که خود را راحت کردید .

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار