سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 28236
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برف و کولاک در ۷ استان کشور
Print This Post

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: با بارش برف و کولاک در ۷ استان کشور از دو روز گذشته ۲۲ هزار نفر از هموطنانمان در این حوادث امداد‌رسانی شدند و ۸ هزار و ۹۰۰ نفر در مسیر‌های صعب‌العبور اسکان اضطراری یافتند.

به گزارش سلام دلفان، پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با فارس در مورد آخرین آمار امداد‌رسانی امداد‌گران هلال احمر در تعطیلات نوروزی به هموطنان اظهار داشت: طی دو روز گذشته ۲۶ هزار و ۳۱۹ نفر امداد‌رسانی شدند که از این تعداد ۶۲۱ نفر مربوط به حوادث جاده‌ای و ۲۱ هزار و ۷۴۷ نفر آسیب‌دیدگان ناشی از برف و کولاک در ۷ استان کشور بودند.

وی افزود: از این تعداد ۱۶۰ نفر راهی بیمارستان شدند، ۱۳ نفر به دلیل سرمازدگی از برف و بقیه مصدومان حوادث و تصادفات جاده‌ای بودند.

به گفته کولیوند اکنون استان‌های مازندران، گلستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد،سیستان و بلوچستان و سمنان دچار برف و کولاک شدید هستند که تاکنون ۱۰۰ دستگاه خودرو از برف توسط نجات‌گران رها شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به اینکه امکان تردد در برخی محورها به سختی وجود دارد افزود: محور گلوگاه _ دامغان در استان مازندران، تربت حیدریه به مشهد و فولاد محله _ کیاسر در استان سمنان از جمله مسیر‌هایی هستند که تردد در آنها به دلیل برف سنگین به کندی انجام می‌شود.

وی بیشترین اسکان اضطراری را مربوط به مسیر تربت حیدریه به مشهد عنوان کرد و گفت: از مجموع افراد اسکان‌داده شده ۸ هزار و ۵۰۰ نفر مسافران این مسیر بودند.

 

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار