سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 31003
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شکوفایی و سلامت اقتصادی در گرو توجه به آموزه های دینی است
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت: شکوفایی و سلامت اقتصادی در گرو توجه به آموزه های دینی است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از مهر، حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دلفان با بیان اینکه هدف اصلی این شورا تقویت و ترویج فرهنگ صحیح زندگی کردن است، گفت: هدف از انقلاب اسلامی ایران نیز تشکیل حکومتی با فرهنگ ناب اسلامی و قرار گرفتن در مسیر آن است.

 

وی فرهنگ را زیربنای توسعه اقتصادی در هر کشور عنوان کرد و افزود: اگر بخواهیم اقتصادی شکوفا، فعال و سالم داشته باشیم می بایست به آموزه های دین مبین اسلام توجه جدی داشته و از آیات و روایات و سخنان ائمه اطهار(ع) الگو بگیریم که بسیار در خصوص اقتصاد به آن اشاره شده است.

 

فرماندار دلفان نیز در این جلسه استفاده از بخش خصوصی، اشتغال و توجه به حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع را راهی برای کمک به توسعه اقتصادی و فرهنگی دانست و افزود: با عزم ملی توسط همه دستگاهها و توجه به جذب سرمایه گذاران و تقویت کارآفرینان می توانیم در آینده شاهد رشد اقتصادی باشیم.

 

علی باقری با تاکید بر اینکه ما نباید تنها با شعار دادن به مبارزه با مشکلات بپردازیم بلکه می بایست با عمل کردن به موضوع بر مشکلات پیشی بگیریم ادامه داد: بیان قواعد و اصول، برنامه ریزی، اجرا و پیگیری برای رسیدن به اهداف شعار سال امری ضروری به نظر می رسد و می بایست به این موضوع بیشتر توجه کرد.

 

یوسف نوری زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی دلفان نیز در این جلسه با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات جلسه های پیشین توسط دستگاههای مربوطه افزود: در سال ۹۳ که مزین شده است با نام اقتصاد و فرهنگ امیدواریم جلسات شورای فرهنگ عمومی در راستای تحقق شعار سال گامی اساسی باشد.

بنابر این گزارش برگزاری همایش اقتصاد و فرهنگ و الگوی درست مصرف کردن توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش دلفان، نصب بنر با جملات بزرگان دین در زمینه های اقتصاد و فرهنگ و الگوهای درست مصرف کردن زندگی اسلامی و توجه و اقدام نیروی انتظامی در برخورد با متخلفین تولید آلودگی های صوتی از مهمترین مصوبات جلسه شورای فرهنگ عمومی دلفان بود.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار