سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41141
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پناهیان: امروز خدا می‌خواهد کارش را توسط شیعیانی پیش ببرد که به خاطر خدا ازدواج می‌کنند و به خاطر خدا بچّه‌دار می‌شوند
Print This Post

حجّت‌الاسلام پناهیان با بیان اینکه خدا هیچ‌گاه کارهای خودش را توسط جماعت جوگیر شده امتحان پس نداده پیش نمی‌برد گفت: خدا امروز می‌خواهد کار خود را با شیعیانی پیش ببرد که محض رضای خدا ازدواج می‌کنند و محض رضای خدا بچّه‌دار می‌شوند.

به گزارش خبرنگار سیاسی “خبرگزاری دانشجو”حجّت الاسلام علیرضا پناهیان که در حسینیه شهدای قهرود سخن می‌گفت، اوج مظلومیت شیعیان و سادات را زمان امام دهم عنوان کرد و گفت: امام هادی(ع) هم عصر متوکل عباسی بود و هر کس آنموقع اسم فرزندش را علی می گذاشت، او را اعدام می کردند.

وی عیاشی‌ها و فسادهای بی نظیر دربار متوکل را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: این در حالی بود که شیعیان در فقر و فلاکت کامل به سر می بردند به نحوی که اعضای یک خانواده فقط یک دست لباس داشتند و ناچاراً به نوبت از آن استفاده می‌کردند.

این مبلغ دینی با بیان اینکه متوکل عباسی برای اینکه امام هادی را تحت نظر خود داشته باشد او را از مدینه به سامرا آورد ادامه داد: در آن شرایط امام هادی(ع) وظیفه داشت جامعه را برای غیبت آماده کند؛ از این رو، افرادی را به عنوان نماینده خود به مناطق مختلف می فرستاد و به آن ها می گفت بدون مشورت با من امور را سامان دهید. برای اینکه مردم به رجوع به عالمان دینی با تقوا عادت کنند. درواقع حضرت با این کار، یک نوع ولایت مطلقه فقیه را بوجود آورده بودند.

وی در ادامه با بیان اینکه هیچ چیز مثل ترک “تقیه” ظهور را به تأخیر نمی اندازد گفت: در احادیث آمده که هرچه به زمان ظهور نزدیک تر می شویم تقیه شدیدتر می شود. پناهیان مصداق بارز تقیه در شرایط موجود را دوری از لعن کردن مقدّسات مذاهب دیگرعنوان کرد و اظهار داشت: مظلومیت شیعیان در زمان امام هادی با شرایط امروز جامعه ما قابل مقایسه نیست، امّا امروز برخی ها نمک نشناس هستند و قدر این نعمت را نمی دانند و با لعن فرستادن هایی که از سر هوی و هوس است موجبات سربریدن شیعیان را فراهم می کنند.

وی افزود: مطمئناً هم لعن فرستندگان و هم آن هایی که سر می برند هر دو از یک کانال تغذیه می شوند و آن دست پلید دشمنان اسلام است.

وی ادامه داد: فقر و فلاکت شیعیان درزمان امام هادی بوسیله این شبکه وکالتی که امام بوجود آورده بودند و از طریق خمس هایی که به دست این نمایندگان می رسید و آنان بین مردم توزیع می کردند تا حدودی برطرف شد و خط اصیل شیعه اینگونه پیش رفته و به اینجا رسیده است.

پناهیان با بیان اینکه خدا هیچ گاه کارهای خودش را توسط جماعت جوگیر شده امتحان پس نداده پیش نمی برد گفت: از اوّل انقلاب تا کنون آن هایی که با جوگیرشدن وارد فضای انقلاب شده بودند سقوط کردند و این در حالی است که فتنه های شدیدتری در ژیش است و خدا می داند که چه کسان دیگر ریزش خواهند کرد.

وی افزود احساس می کنم امروز “جوگیر” و “متظاهر” در بین ما زیاد وجود دارد و همین کسانی که عزاداری می کنند امّا کاری می کنند که سر عزاداران را ببرند مصداق همین متظاهرها هستند.

وی با اشاره به مسئله جمعیّت گفت: امروز خدا می خواهد کار خود را با شیعیانی پیش ببرد که محض رضای خدا ازدواج می کنند و محض رضای خدا بچّه‌دار می شوند.

“چقدر باید جلوی شما قتل عام کنند و سر ببرند تا به خودتان بیایید و به فکر ازدواج و افزایش نسل بیفتید”. پناهیان با این جمله جوانان را مورد خطاب قرار داد و گفت: هیچ گاه فکر نمی کردم بیش از یکسال از تأکیدات نایب امام زمان(عج) در خصوص ضرورت ازدیاد نسل بگذرد و هنوز جوانان حزب اللهی وجود داشته باشند که برای این کار اقدام نکرده اند.

خبرنگار: احد شیرزاد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار