سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42060
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » طرح سفرنامه “سلامت و امید” هلال احمر در دلفان نیز اجرا می شود
Print This Post

۲۱ آبان کاروان سلامت و امید در شهرستان دلفان برنامه های خود را اجرا می کند و این برنامه ها از رسانه ملی در شبکه یک بصورت زنده و مستقیم پخش خواهدشد.

به گزارش سلام دلفان – مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: سفرنامه سلامت وامید از۱۹ تا ۲۲آبان در چهار شهرستان استان به مدت چهار روز اجرا می شودکه طی آن برنامه های متنوع آن از رسانه ملی در شبکه یک بصورت زنده و مستقیم پخش خواهدشد

حسین رضا مرادی افزود: کاروان سلامت و امید از ۱۹ تا ۲۲ آبان به ترتیب در شهرهای پلدختر ، کوهدشت، دلفان و الیگودرز برنامه خود را اجرا خواهد کرد.

وی اظهار داشت: اجرای این برنامه در جهت اشاعه و توسعه فرهنگ داوطلبی ، ترویج فعالیتهای مناسب برای ارائه خدمات سلامت به نیاز مندان و شناسایی بیماریها با رویکرد پیشگیری بیماریهای خاص بویژه سرطانهای شایع زنان می باشد.

مرادی با اشاره به این اینکه سفرنامه سلامت و امید در قالب ۴۸ برنامه در ۱۲استان اجرا خواهدشد افزود: جمعیت هلال احمر کشور به عنوان معین و کمک کننده دولت خدمتگذار با هدف ساماندهی جلب مشارکت خیرین و رفع مشکلات حوزه سلامت این برنامه را اجرا می کند و لرستان سومین استان اجراکننده این طرح خداپسندانه است.

وی بابیان اینکه دراین برنامه، اصولی مانند حضور مردم وارائه خدمات رسانی سلامت که در تجمع مردمی یکسان است تصریح کرد: اعزام کاروانهای سلامت ، ارائه خدمات سلامت به سالمندان در قالب طرح نیابت، مواردی مانند بحث خودامدادی و آموزش پیشگیرانه از بعضی بیماریها دراستان های مختلف به تناسب با نیاز استانها متفاوت خواهد بود.

مرادی با تاکید براین نکته که جمعیت هلال احمر لرستان دردو بخش اجتماعی و اقتصادی در حوزه سلامت به کار خود می پردازد اضافه کرد:شناسایی خیرین وآگاه سازی وتشویق مردم برای مشارکت در کاروان سلامت راازجمله اقدامات این دستگاه استانی است.

به گفته وی اجرای طرح نیابت در شهرستانهای تعیین شده ،اجرای فراخوان عضویت عمومی (ورزشکاران، هنرمندان،پزشکان واصناف ) وانجام ویزیت رایگان و برپایی چادرهای سلامت ازدیگر اهداف این برنامه می باشد.

منبع: ایرنا

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار