سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42532
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سه هزار و ۴۵۰ نفر از خدمات سفرنامه سلامت و امید در لرستان بهره مند شدند
Print This Post

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: سه هزارو ۴۵۰ نفر از مردم چهار شهر استان از خدمات درمانی، پزشکی، بهداشتی و آموزش سفرنامه سلامت و امید بهره منده شده اند.

به گزارش سلام دلفان محمدرضا سپهوند افزود: این تعداد افراد ساکن شهرهای پلدختر، نورآباد، کوهدشت و الیگودرز بوده اند که توسط ۸۵ پزشک و پیراپزشک به صورت رایگان ویزیت شده اند.

وی اظهار داشت: در مدت چهار روز حضور اعضای سفرنامه سلامت و امید در استان، ۹۰ چادر هلال احمر در این شهرها برپا و بیش از ۱۸۰ واحد خون توسط افراد خیر اهدا شد.

وی همچنین با اشاره به جذب خیران در مدت حضور این سفرنامه در استان گفت: در این رابطه، چهار قطعه زمین شامل دو قطعه ۲۰۰ متری در نورآباد، یم قطعه ۲۰۰ متری در الیگودرز و یک قطعه ۱۰۰ متری در کوهدشت برای ساخت خانه های سلامت اهدا شد.

وی ادامه داد: همچنین یک قطعه زمین به مساحت دو هزار مترمربع در کوهدشت به منظور احداث پایگاه امداد جاده ای اهدا شده است.

به گفته سپهوند پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال به منظور احداث خانه سلامت کوهدشت و هزینه کامل ساخت خانه سلامت و ۱۰۰ میلیون ریال در نورآباد از دیگر اقدامات انجام شده توسط خیران در کاروان سلامت و امید بوده است.

سفرنامه سلامت و امیدبه منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی از ۱۹ تا ۲۲ آبان ماه در چهار شهرستان استان لرستان حضور داشت.

منبع: ایرنا

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار