سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42291
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برای خدمت رسانی به مردم تقویت برنامه های سلامت ضروری است
Print This Post

هاشمی نژاد نیروی انسانی سالم و توانمند را بسترساز رشد و توسعه جامعه دانست و بر ضرورت ارتقای برنامه های سلامت محور تاکید کرد.

به گزارش سلام دلفان- حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد، امام جمعه نورآباد، صبح امروز(۲۲ آبان) در بازدید ازفعالیت ایستگاه سفرنامه سازمان هلال احمر که با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان و دستگاه های محلی برگزار شده است، گفت: نیروی انسانی توانمند و سالم، مهم ترین شاخص و بستر رشد و توسعه جامعه است.

 وی، با بیان اینکه مسئولان باید در جهت خدمت رسانی ارزنده به مردم تلاش کنند، افزود: ارتقای سطح سلامت عمومی و افزایش امید در جامعه در این راستا باید مورد توجه قرار گیرد.

 حجت الاسلام هاشمی نژاد، با اشاره به نقش امید و نشاط در سلامت عموم مردم، تصریح کرد: از منظر تعالیم اسلامی، ایمان به خداوند متعال موجب تقویت امید در مردم می شود.

 امام جمعه نورآباد، با اشاره به سلامت از منظر دین مبین اسلام، ابراز کرد: در دین مبین اسلام سلامت روح و روان مردم بسیار مورد تاکید قرار گرفته است.

حجت الاسلام هاشمی نژاد،  افزود: عمل به دستورات دینی و تلاش جهت کسب روزی حلال  از دیگر عواملی است که موجب تقویت امید و ایجاد سلامت روح در مسلمانان می شود.

گفتنی است،  سفر نامه سلامت و امید حلال احمر در ایستگاه سیزدهم خود به مناطق محروم مهمان مردم نورآباد شده است.

شایان ذکر است، کاروان سلامت و امید هلال احمر در این ایستگاه تعداد ۲۲ چادر را با حضور کادر پزشکی و بهداشتی جهت خدمت رسانی به مردم مناطق محروم دلفان دایر کرده است.

منبع شبستان

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار