سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42319
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » از کشف داروهای غیر مجاز در دلفان تا توقیف محموله ۱۰ میلیاردی قاچاق کالا در پلدختر
Print This Post
اخبار نیروی انتظامی؛

سرهنگ کرمی: در بازرسی از منزل متهم حدود هفت هزار و چهارصد عدد انواع قرص و ۲۰ هزار سی سی شربت متادون غیر مجاز کشف و ضبط شد.

به گزارش سلام دلفان- فرمانده انتظامی شهرستان دلفان از کشف داروهای غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کرمی گفت: ماموران کلانتری ۱۱ دلفان در پی اطلاع از اینکه فردی در منزل خود اقدام به توزیع داروهای غیر مجاز می کند، بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به دستگیری یک متهم در این رابطه اظهار داشت: در بازرسی از منزل وی هفت هزار و ۴۷۰ عدد انواع قرص و ۲۰ هزار سی سی شربت متادون غیر مجاز کشف و ضبط شد.

 

کشف محموله قاچاق در پلدختر
فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر از کشف محموله قاچاق کالا در این شهرستان به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ رضا داودی گفت: ماموران پلیس آگاهی پلدختر در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر جابجایی محموله کالای قاچاق با دو دستگاه تریلی از استانهای جنوبی به لرستان، موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران بلافاصله در محور آزاد راه اندیمشک – پلدختر مستقر و با توقیف دو دستگاه تریلی، دو هزار و ۲۲ کارتن انواع لوازم جانبی موبایل را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر ارزش کالاهای قاچاق مکشوفه را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

۲ کشته و ۲ مجروح در حوادث رانندگی لرستان

در برخورد یک دستگاه کامیون بنز با یک دستگاه تریلی کشنده در محور اندیمشک – پلدختر و واژگونی یک دستگاه تراکتور در روستای وارک خرم آباد لرستان دو نفر کشته و دو نفر مجروح شدند.

سرهنگ محمود حسینی رئیس پلیس راه استان لرستان گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف بین یک دستگاه کامیون بنز با دستگاه تریلی کشنده در محور اندیمشک – پلدختر بلافاصله ماموران انتظامی و یگانهای امدادی در محل حاضر شدند.

وی افزود: در این حادثه که منجر به آتش سوزی کامیون و تریلی شد راننده تریلی کشته و دو سرنشین تریلی و کامیون مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان لرستان در ادامه گفت: در حادثه دیگر یک دستگاه تراکتور در حال شخم زدن در روستای وارک شهرستان خرم آباد واژگون و راننده آن در دم فوت شده است.

سرهنگ حسینی اظهار داشت: علت تامه تصادفات در حال بررسی است.


کشف ۵۳ فقره انواع سرقت دربروجرد

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از کشف ۵۳ فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ دلیری در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه جدی با سرقت عوامل این فرماندهی در طول ۲۰ روز گذشته موفق به دستگیری ۱۴ نفر سارق شدند.

وی افزود: در این راستا ماموران با استفاده از گشت های پنهان موفق به کشف تعداد ۵۳ فقره انواع سرقت شدند و اموالی شامل خودرو و محتویات و قطعات خودرو کشف و ضبط شد.

کشف ۴۴ فقره انواع سرقت در خرم آباد

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد از کشف ۴۴ فقره انواع سرقت در پنج روز گذشته خبر داد.

سرهنگ حسین نجفی افزود: در راستای افزایش سطح ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان خرم آباد، عوامل انتظامی این فرماندهی طی پنج روز گذشته با انجام کارهای اطلاعاتی و گشت های پنهان موفق به دستگیری تعداد ۱۸ نفر سارق شدند.

وی اظهار داشت: در تحقیقات به عمل آمده سارقان به ۴۴ فقره انواع سرقت اعتراف کرده و مالباختگان شناسایی و مقادیری اموال مسروقه از متهمان کشف و ضبط شد.

منبع: مهر

  1. دلفانی می‌گه:

    باتشکرازسایت سلام دلفان
    چرانیروی انتظامی (واقعا زحمتکش)آمارسرقتشهردلفانرا اعلام نمی کند.چندی پیشدریک محله از شهرمان همزمان سه دستگاه گوشی باارزش بالا سرقت رفت ،مالباختگان با مراجعه به نیروی انتظامی،گفتند :که نیرویانتظامی تاکید بر متن شکواییه به مفقودی داشت تاسرقت،یا سرقت های زنجیرهای از منازل!

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار