سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43621
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پوشاک فروشی که سارق از آب درآمد/ دستگیری زن کلاهبردار/ ۲کشته و ۶ مجروح در تصادفات لرستان
Print This Post

سرهنگ علی نجات کرمی در تشریح این خبرگفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از مغازه موبایل فروشی داخل یک پاساژ در دلفان، ماموران پلیس آگاهی این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

به گزارش سلام دلفان، طی ۲۴ ساعت گذشته سه فقره تصادف در محورهای مواصلاتی استان لرستان به وقوع پیوست که باعث مرگ دو نفر و مجروح شدن شش تن از شهروندان شد.

در اثر تصادف یک دستگاه پراید با یک دستگاه تریلی اویکو در محور رازان خرم آباد راننده پراید در دم فوت و چهارسرنشین دیگر آن مجروح و روانه بیمارستان شدند.

در حادثه دیگر در میانکوه شرقی پلدختر یک دستگاه سواری پیکان با یک دستگاه تریلی برخورد می کند که سرنشین پیکان کشته و راننده آن مصدوم می شود.

بر اساس این گزارش حادثه سوم در منطقه پاعلم پلدختر رخ داد که دو دستگاه تریلی نفت کش با همدیگر برخورد و منجر به آتش سوزی هر دو تریلی می شود و یکی از رانندگان مجروح و روانه بیمارستان شد.

کارشناسان پلیس راه علت تامه سوانح رانندگی را خواب آلودگی رانندگان اعلام کردند.

دستگیری سارقان احشام در سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری دو سارق و کشف ۱۲ فقره سرقت احشام در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رستگاریان دراین رابطه گفت: در پی چندین فقره سرقت احشام در سلسله پیگیری موضوع در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی که با همدستی یکدیگر با یک دستگاه پژو ۴۰۵ اقدام به سرقت احشام می کردند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه با توقیف پژو ۴۰۵ دو نفر از آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ رستگاریان تصریح کرد: سارقان دستگیر شده در بازجویی های صورت گرفته به ۱۲ فقره سرقت احشام اعتراف کرده و ۱۵ راس گوسفند مسروقه از آنان کشف شد.

دستگیری زن کلاهبردار

سرهنگ قدرت الله دالوند رئیس پلیس آگاهی لرستان گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان با اقدامات فنی و پلیسی دریافتند که زنی با ظاهری آراسته با خرید اجناس از فروشگاههای البسه سطح شهر خرم آباد اقدام به کلاهبرداری می کند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: ماموران با تحقیقات گسترده در عملیاتی غافلگیرانه زن کلاهبردار را در یکی از مغازه های البسه فروشی شهر خرم آباد شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمه با مراجعه به مغازه های های البسه فروشی سطح شهر با استفاده از کارتهای عابر بانک متعددی که در اختیار دارد اقدام به خرید اجناس کرده اما اقدام بانکی از دستگاه کارت خوان متعلق به فروشندگان صورت نگرفته است.

کلاهبردار به بزه ارتکابی خود اعتراف و عنوان کرد به فروشگاه های شلوغ شهر مراجعه و در اولین فرصت با ارائه رسید پرداخت تاریخ گذشته کارت های عابر بانک مقادیری پوشاک خریداری می کند و خیلی سریع از مغازه ها خارج می شده است

رئیس پلیس آگاهی لرستان اظهار داشت: در بازرسی از کلاهبردار تعداد ۵ فقره کارت عابر بانک متعلق به بانکهای مختلف به همراه مقادیری رسید خرید از دستگاه کارت خوان تاریخ گذشته کشف و ضبط شد.

سرهنگ دالوند گفت: از متهمه ۲۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری کشف و ضبط شد.

کشف ۲ تن زغال سنگ قاچاق در معمولان

فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر ازکشف ۲ تن زغال سنگ قاچاق در بخش معمولان خبر داد.

سرهنگ “رضا داودی” در جزئیات این خبر گفت: ماموران بخش منطقه معمولان پلدختر در دامنه کوه های روستای “بتویی” این منطقه دو تن زغال سنگ قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی افزود: با شناسایی عاملان تهیه زغال سنگ های قاچاق تلاش جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

انهدام باند سارق و کشف ۱۱ فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره

فرمانده انتظامی بروجرد از انهدام یک باند دو نفره و کشف ۱۱ فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ دلیری گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان های نیمه کاره، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت ساختمان های نیمه کاره می کردند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دو نفر اعضای این باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجویی های اولیه به ۱۱ فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره اعتراف کردند و با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضائی شدند.

پوشاک فروش سارق از آب درآمد

فرمانده انتظامی دلفان از کشف گوشی های همراه ۲۰۰ میلیون ریالی مسروقه توسط سارق پوشاک فروش در پاساژی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی نجات کرمی در تشریح این خبرگفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از مغازه موبایل فروشی داخل یک پاساژ در دلفان، ماموران پلیس آگاهی این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان داشت: ماموران با استفاده از ابزارهای فنی و پلیسی موفق به شناسایی سارق شدند.

سرهنگ کرمی اظهار داشت: با بررسی های بعمل آمده مشخص شد سارق که در پاساژ مربوطه مغازه پوشاک فروشی دارد و کلید پاساژ را نیز در اختیار داشته است اقدام به سرقت گوشی های موبایل یکی از مغازه های داخل پاساژ می کند.

فرمانده انتظامی دلفان تصریح کرد: متهم به منطقه ای در تهران متواری شده که مخفیگاه وی شناسایی و مقادیری از گوشی های سرقتی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال از وی کشف و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.

 

منبع: مهر

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار