سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43529
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » دستگیری باند سارق تاسیسات مخابراتی در دلفان
Print This Post

در پی سرقت از تاسیسات سایت مخابراتی کاکاوند دلفان، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی و پاسگاه انتظامی کاکاوند شرقی این شهرستان وارد عمل شده و با انجام تعقیب و مراقبت چهار نفراز اعضای یک باند را شناسایی و دستگیر کردند.

نیروی انتظامی

به گزارش سلام دلفان، فرمانده انتظامی دلفان از دستگیری یک باند چهار نفره سارق تاسیسات مخابراتی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی نجات کرمی گفت: در پی سرقت از تاسیسات سایت مخابراتی کاکاوند دلفان، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی و پاسگاه انتظامی کاکاوند شرقی این شهرستان وارد عمل شده و با انجام تعقیب و مراقبت چهار نفراز اعضای یک باند را شناسایی و دستگیر کردند.

وی بیان داشت: در بازرسی از منزل سارقان مقادیری اموال مسروقه مخابراتی کشف و همراه متهمان تحویل مراجع قضایی شد.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان از دستگیری متهم مامورنما توزیع کننده قرص های مخدر در سطح شهر خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ فرخی در این رابطه گفت: در پی اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در خرم آباد ماموران مواد مخدر استان در یکی از محله های این شهرستان یک فروشنده قرص های غیر مجاز را دستگیر کردند.

وی افزود : در بازرسی از متهم دو هزار و ۸۰ عدد قرص مخدر و یک جلد کارت شناسایی جعلی مامور مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ فرخی اظهار داشت: فرد دستگیر شده که در پوشش مامور مواد مخدر اقدام به توزیع قرص های غیر مجاز کرده بود همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

طرح برخورد با وسائل نقلیه هنجارشکن در خرم آباد

فرمانده انتظامی خرم آباد از توقیف ۷۸ دستگاه وسائط نقلیه هنجار شکن در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین نجفی بیان داشت: در پی تداوم برخورد با وسائل نقلیه ای که به هر نحو قانون شکنی می کنند، عوامل این فرماندهی در طول هفته جاری موفق به توقیف ۴۵ دستگاه انواع خودرو و ۴۲ دستگاه موتور سیکلت شدند.

وی عنوان کرد: این طرح به منظور تامین امنیت روانی مردم در حوالی مدارس، معابر و مراکز تجاری و رفاهی به اجراء در آمد و بیشترین برخورد با رانندگان خودرو و موتور سیکلت هایی که با حرکات نمایشی، آلودگی صوتی و… برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کردند صورت گرفته است.

انهدام باند سارق و کشف ۱۳ فقره سرقت مغازه

فرمانده انتظامی بروجرد از انهدام یک باند پنج نفره سارق و کشف ۱۳ فقره سرقت مغازه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “دلیری” در این رابطه گفت: در پی چندین فقره سرقت مغازه در بروجرد، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده افرادی را که با همدستی یکدیگر اقدام به سرقت مغازه می کردند را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه پنج نفر اعضای این باند را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد تصریح کرد: سارقان در بازجویی های اولیه به ۱۳ فقره سرقت مغازه اعتراف کردند که با شناسایی مالباختگان تحویل مقام قضایی شدند.

پایان قدرت نمایی شرور قمه به دست در دورود

فرمانده انتظامی شهرستان دورود از دستگیری شرور سابقه دار که اقدام به عربده کشی در سطح شهر می­کرد خبر داد.

سرهنگ هدایت اله حسنوند بیان داشت: در پی تماس مردمی با پلیس ۱۱۰ مبنی بر عربده کشی و تخریب اموال عمومی توسط فردی شرور، موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با حضور پلیس در محل، متهم بوسیله قمه سعی داشت با ماموران درگیر شود که با درایت پلیس دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شد.

سرهنگ حسنوند به شهرندان توصیه کرد که در صورت مشاهده چنین تحرکات و اقدامات اوباشگرانه، بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

منبع: مهر

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار