سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49305
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » بیکاری و فقر همچنان جوانان دلفانی را پای چوبه دار می برد
Print This Post
«کشف مواد مخدر»

کشف بیش از پانزده کیلوگرم مرفین از داخل یک دستگاه خودرو پژو/ راننده به نام(م-ی) اهل نورآباد لرستان است

به گزارش سلام دلفان، این روزها وقتی اخبار را دنبال میکنیم هر روز خبری تازه از جوانان دلفانی در رابطه با قاچاق مواد مخدر می شنویم همین چند روز پیش بود که خبر انفجاری مشکوک در یکی از روستاهای دلفان در رسانه ها منتشر شد، انفجاری مرگبارکه منجر به کشته شدن دو جوان دلفانی شده بود و اهالی منطقه علت آن را نشت گاز در محل تولید و ساخت مواد مخدر از جمله شیشه و کراک اعلام کردند و کشف چندین دستگاه اجاق تک شعله و گالن های بیست لیتری سوخته شده و نیز استشمام بوی مواد شیمیایی در محل حادثه توسط آتش نشانان احتمال صحت گفته های اهالی محل را قوت بخشید . اما چند روز نگذشت که امروز پایگاه خبری پلیس خبری تاسف بار دیگری را از منطقه دلفان روی خبرگزاری خود گذاشت که به شرح زیر است:
به گزارش پایگاه خبری پلیس،فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اعلام این خبر گفت:ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر ساعت چهار بعدازظهر روز گذشته،حین کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان قدس به شهریار به یک دستگاه خودروی پژوی ۴۰۵ نقره ای رنگ مشکوک شده و موفق به توقیف خودرو شدند.
سردار”ناصر اصلانی” افزود:در بازرسی از خودروی توقیفی ۱۵ کیلو و ۷۰۸ گرم مرفین در ۱۵ بسته از داخل آن کشف شد و راننده خودرو به نام”م-ی” ۳۷ ساله اهل نورآباد لرستان پس از دستگیری به همراه اموال مکشوفه و توقیفی جهت سیر مراحل قانونی به پلیس مبارزه با موادمخدر استان منتقل شد.

 

 1. ﺁﻧﺸﺮﻟﻲ می‌گه:

  ﺧﻴﻠﻲ ﺑﻲ ﻣﻘﺪﻣﻪ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ..

 2. سعید می‌گه:

  سلام. لطف کنید با این خبرها آبروی شهرستان دلفان را نبرید. همه جا هست ولی تا این حد رسانه ای نمیشه

 3. نام شما... می‌گه:

  با سلام. بخاطر همین خبرهاتونه که هر وقت میریم تهران اسم لر یا لک را مس بریم همه از ما فرار میکنند. لطفا خبر ندارید از این جور اخبار اعلام نکنید که فقط چهره شهر را سیاه تر میکنید.

 4. سلام . بنظر من هم در راستای جلوگیری از ورود خدشه به حیثیت و ابروی شهر مان از انتشار این گونه اخبار که واقعا خجالت اوره !!!! خود داری بشه بهتره . با تشکر

 5. ی دلفانی می‌گه:

  سلام. متاسفم برا این خبر .اگه شما راست میگید.پس چرا وقتی جوان ۱۷ساله نورابادی کتاب نوشت اسمشو نیاوردید. فقط بلدید که این اخبارو بنویسد. چرا از این اقایان اسمی نمیاورید.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار