سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55627
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » نگهداری دام در منازل مسکونی نورآباد/ معضلی که سلامت عمومی را تهدید می کند
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان گفت : ۲۰۰ واحد نگهداری دام در منازل مسکونی در شهر نورآباد وجود دارد که این امر بهداشت و سلامت عمومی جامعه را تهدید می کند.

به گزارش سلام دلفان، علی باقری فرماندار دلفان بیان داشت: کوتاهی و یا سهل انگاری ناخواسته کارگزاران ممکن است باعث به خطر افتادن سلامت آحاد جامعه از طریق انتشار بیماری های مشترک بین انسان و دام شود.

وی افزود: کسانی که در شهر زندگی می کنند باید قواعد و اصول شهرنشینی را رعایت نمایند شایسته نیست برخی دامداران در سطح شهر اقدام به نگهداری دام در منازل مسکونی خود نمایند .

وی ، از شهرداری نورآباد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان خواست نسبت به معرفی کسانی که مخل بهداشت عمومی شهر هستند جهت معرفی به دادگستری اقدام لازم را انجام دهند و کوتاهی در این زمینه قابل قبول نیست .

باقری ، با بیان اینکه بیماری تب مالت یکی از نگرانی های بهداشتی در سطح شهرستان دلفان است بیان داشت : تردد دام در سطح شهر نورآباد و نگهداری درمنازل از عوامل نگران کننده انتشار این بیماری است که برای برخورد با این معضل هماهنگی وقاطعیت دستگاههای مسئول ضروری است .

ایرنا

 1. همشهری می‌گه:

  آقای فرماندار شما نماینده ی عالی این شهر هستی و باید این نماینده عالی خودش دست به کار شود و برای دستگاه زیربط دستوالعمل اجرایی بنویسد و اکیبی را مامورکند که روند کار را پیگیری کنند(نظارت) چون این مسئله از لحاظ سلامت نقش بسیار مهمی درسلامت شهروندان خصوصا” خانواده های دامدااران و دام فروشان دارد. لطفا” به جای مصاحبه وارد فعالیتهای کاربردی و عملیاتی شوید کارها به عمل برآید جناب فرماندار سخن فراوان است. امیدوارم دراین عرصه که سلامت همشهریان را تضمین می کند را عملیاتی نمائید . کاری کنیم که بماند نه بمانیم.

 2. 1 می‌گه:

  این عملیات از وظایف دامپزشکیه تا دیگر ارگانها

 3. نورابادی می‌گه:

  سلام جناب فرماندار ! این سمت …. خیلی تردد گوسفند وبز و میش و کل و… دیگرحیوانات زیاد است. به نظر من این ایالت از شهر نوراباد جدا کنید.

 4. نام شما... می‌گه:

  اینکار وظیفه شبکه بهداشت است جناب فرماندار بهتر است بجای هر روز مصاحبه کردن اقدام هم بکنند

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار