سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58515
تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تعرفه جديد گاز در لرستان اعلام شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مدیر عامل شرکت گاز لرستان تعرفه جدید فروش گاز در این استان را اعلام کرد.

شمس خرم آبادیبه گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز لرستان حشمت اله شمس خرم آبادی با بیان اینكه محاسبه قیمت گاز خانگی با توجه به دامنه مصرف مشتركین متفاوت است، گفت: متوسط قیمت گاز خانگی ۷۰۰ ریال است.

 وی با اشاره به اینكه قیمت گازبها با توجه به دامنه مصرف متفاوت است یادآور شد: بر این اساس سال به دو بخش پنج ماهه و هفت ماهه تقسیم و  كشور از نظر آب و هوایی به پنج اقلیم تقسیم شده و شهرهای استان لرستان در سه اقلیم دو، سه و چهار طبقه بندی و مشتركین از نظر دامنه مصرف به صورت پلكانی به ۱۲ دامنه تقسیم می شوند.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان با اشاره به اینكه نرخ های اعلام شده برای پنج ماهه سرد سال است، افزود: بر این اساس گازبهای مشتركین با توجه به اینكه در چه اقلیم و چه دامنه ای قرار دارند محاسبه می شود.

شمس خرم آبادی ادامه داد: به این ترتیب حداقل گاز بها به ازای هر متر مكعب ۳۰۰ ریال و حداكثر آن برای مشتركانی كه بیش از ۱۲۰۰ متر مكعب در ماه گاز مصرف می كنند ۳۵۰۰ ریال به ازای مازاد گاز مصرفی است.

وی در مورد میزان گازبهای پرداختی از سوی سایر بخش ها افزود: گاز بهای پرداختی در بخش های دولتی هزار ریال، نیروگاهی ۸۰۰ ریال، گاز سی ان جی سه هزار ریال به ازای هر متر مكعب، صنایع عمده و غیر عمده ۷۰۰ ریال، كسب و خدمات هزار ریال، بخش كشاورزی و دامپروری ۶۰۰ ریال و سایر بخش های فرهنگی، آموزشی، مساجد و … ۶۰۰ ریال محاسبه خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان ابراز امیدواری کرد اجرای قانون هدفمند كردن یارانه ها به ایجاد عدالت هر چه بیشتر در جامعه منجر شود.

گازبهای اعلام شده در بخش های یاد شده برای هفت ماه از سوی ستاد هدفمند شدن یارانه ها اعلام خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار