سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66443
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اتفاقی خنده‌دار در حاشیه اجلاس گروه ۲۰
Print This Post

اجلاس بیست کشور اقتصادی جهان باوجود تدابیر شدید امنیتی، ۳ مهمان ناخوانده داشت.

به گزارش سلام دلفان به نقل از هِوی؛ در پی حملات تروریستی جمعه شب پاریس، اجلاس گروه بیست، متشکل از بیست کشور اقتصادی جهان، با استقرار تدابیر شدید امنیتی در آنتالیا، ترکیه، آغاز به کار کرد. آنتالیا فقط ۶۰۰ کیلومتر از مرکز جنگ و درگیری داعش در سوریه فاصله دارد و با توجه به دو بمب‌گذاری ماه گذشته آنکارا، مقامات امنیتی ترکیه ۱۳ هزار نیروی آموزش دیده را برای حفظ امنیت دهمین دوره از برگزاری اجلاس “جی ۲۰” در آنتالیا مستقر کردند.
باوجود این تدابیر شدید امنیتی، ۳ گربه بازیگوش موفق شدند از تمام موانع عبور کرده و خود را به محل سخنرانی رهبران حاضر در اجلاس برسانند.

آنتالیا در محاصره کامل نیروهای نظامی است بطوریکه معترضان به جهانی سازی برای برگزاری تظاهرات هرساله خود در محل برگزاری اجلاس گروه بیست، نتوانستند از ۴۵ کیلومتری به محل برگزاری اجلاس نزدیک شوند. در منطقه‌ای که رهبران جهانی مستقر هستند، هیچکس بدون داشتن کارت مخصوص اجازه تردد ندارد و در چند روز برگزاری اجلاس ماشین شخصی وارد این منطقه نمی‌شود. عبور و مرور در آنتالیا فقط از طریق اتوبوس و وسایل نقلیه‌ای که دولت برای این منظور اختصاص داده، امکان پذیر است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار