سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67351
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » يك دستگاه مینی‌بوس در رودخانه محور کوهدشت – کرمانشاه طعمه سيل شد
Print This Post
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر لرستان؛

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان از واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در رودخانه محور کوهدشت به کرمانشان خبر داد و گفت: خوشبختانه هر ۱۲ سرنشین اين ميني‌بوش نجات یافتند.

مینی‌بوس با 12 سرنشین در رودخانه محور کوهدشت - کرمانشاه واژگون شدبه گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، “محمد دارایی” ساعتی پیش در خرم‌آباد از امدادرسانی به سرنشینان مینی‌بوس واژگون شده خبر داد و اظهار داشت: طبق اطلاعات واصله از سوی مردم محلی، در ۲۵ کیلومتری محور کوهدشت – کرمانشاه یک دستگاه مینی‌بوس با ۱۲ نفر سرنشین و مسافر به علت بی‌احتیاطی و آب‌گرفتگی سطح جاده، دچار انحراف و سپس واژگونی شد و متأسفانه به داخل رودخانه سقوط کرد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان خاطرنشان کرد: به خاطر بارندگی شدید و شرایط خاص جوی و نزدیکی محل حادثه به روستای مجاور، تیم امداد و نجات روستایی مستقر در روستای شیراوند، وارد عملیات شده و توانستند اقدامات اولیه را به نحو احسن انجام دهند.
وی افزود: با ورود گروه امداد و نجات مستقر در پایگاه امداد و نجات بین‌شهری بلوران، عملیات رهاسازی مصدومان حادثه با استفاده از وسایل و امکانات موجود در خودروی ست نجات شروع شد و تمامی ۱۲ نفر سرنشین حادثه‌دیده توسط امدادگران و نجات گران انتقال داده شدند.
دارایی اضافه کرد: در این عملیات ۱۰ نفر امدادگر، یک دستگاه خودروی نجات، یک دستگاه آمبولانس، یک دستگاه خودروی کمک‌دار کار امدادرسانی را انجام دادند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار