سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67381
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۴۴درصد جمعیت روستایی دلفان فاقد گاز است
Print This Post
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان:

در مجموع ۴۶ درصد جمعیت روستایی شهرستان دلفان از نعمت گاز بهره مند شده و ۴۴ درصد مابقی نیز در دست اقدام است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از از روابط عمومی شرکت گاز لرستان، حشمت الله شمس خرم آبادی افزود: حدود ۲۰هزار و ۵۰۰ خانوار ساکن روستاهای شهرستان دلفان بوده که از این تعداد ۹ هزار و ۵۰۰ خانوار معادل ۴۶ درصد تحت پوشش گاز هستند .
وی اظهار داشت: از مجموع ۴۳۱ روستای این شهرستان ۲۱۴ روستا بالای ۲۰ خانوار بوده و شرایط گازرسانی را دارند.
وی تصریح کرد: ولی با توجه به قانون از این تعداد می توان به ۱۸۵ روستا با استفاده از خط لوله کار گازرسانی را انجام داد و مابقی ۲۹ روستا با استفاده از سایر روشهای جایگزین گازرسانی خواهند شد .
وی گفت: در حال حاضر کار گازرسانی به ۳۲ روستای شهرستان دلفان در حال اجرا است و ۱۹ روستای دیگر نیز در مراحل انتخاب پیمانکار و طراحی هستند .
مدیر عامل شرکت گاز لرستان اظهار امیدواری کرد با توجه به عزم جدی دولت در توسعه گازرسانی طی سالهای آینده بخش عمده جمعیت روستایی استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار بگیرند .
به گفته شمس خرم آبادی گفت هم اکنون ۱۰۰ درصد جمعیت شهری شهرستان که دلفان در شهرهای نورآباد و هفت چشمه ساکن هستند از گاز استفاده می کنند.
۲۳ شهر و ۶۴۰ روستای استان از نعمت گاز بهره مند هستند که از این تعداد کار گازرسانی به سه شهر و ۳۳۵ روستا طی دو سال گذشته انجام شده است .
از مجموع دو هزار و ۸۰۰ روستای استان تعداد یکهزار و ۵۳۰ روستا جمعیت بالای ۲۰خانوار دارد که می توان با توجه به شرایط واگذاری قانونی ، یکهزار و ۲۰۰ روستا را به شبکه گازرسانی متصل کرد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار