سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74186
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اسامی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی لرستان در آخرین روز تبلیغات
Print This Post
همرا با انتخابات؛

144 داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان در حال حاضر برای راهیابی به 9 کرسی مجلس فعالیت تبلیغاتی می کنند.

به گزارش سلام دلفان، اسامی این داوطلبان با آخرین تغییرات در هفت حوزه انتخابیه استان لرستان به شرح زیر است.
DSC01024
حوزه انتخابیه دلفان و سلسله:
هادی احمدی ،علی چراغیان ،علی حاجی پور، وحید حسنوند،عبدالسعید حقیقی مقدم ، محمد عظیم دادگر، علی رضا رضایی ،محمدامین رضوانی، علی رستمیان، حمیدرضا شیراوند ،علی باقر طاهری نیا،منوچهر عبدی پور،یدالله فلاحی کریم آبادی،علی مرادی کاکاوندی ،حمید نظری و علی نوریان

حوزه انتخابیه خرم آبادو دوره چگنی:

قدرت الله ایمانی، امیربیرانوند، شاهپور بیرانوند، کلثوم بیرانوند، سعید بیرانوندی، محمد بیرانوندی، نادر حافظی، فتح اله حسن وند، حسن حیاتی پور، محمد دالوند، بهروز دریکوند، بهرام دلفان، اسکندر رحیمی ، رضا رحیمی نسب، عصمت اله ساکی زاده، قاسم سعیدی تبار، علی سوری، علیرضا شاه کرمی، محمد صادقی قهاره، علی مراد صفری احمدوند، حمیدرضا طاهر پور، احمدعادلی، امین اله عبدالتاجدینی، ایرج عبدی، پیروز عزیزی گنجی، محمد علی زاده، رضا فتوحی، نورمحمدفردی بیرانوند، مهرنوش کریمی، صفرعلی کوشکی، اعظم محمدی نیا، مرتضی محمودوند، علی مختاری، محمدرضا ملکشاهی راد، محمدرضا ملکی راد، آرش میراسمعیلی،بهزاد مومنی مقدم، هادی نصرتی موموندی، عبدالحسن نظری، غلامرضا نوری زاده، مهرداد ویس کرمی، حامی هاشمی نیک، بهزاد یاراحمدی.

حوزه انتخابیه بروجرد:

محمد ابوالفتحی، رضا الیاسی،،علاء الدین بروجردی، بهرام بیرانوند، عبدالرحیم بیرانوند ، علیرضا چگنی، سعید جابر انصاری، نسیم درویش زاده، محمد رافع، علی آرش روناسی ، محسن روحبخشان ، فرج اله شاهوردی زاده ، حمیدرضا صارمی ، لیلا عالی منش، راضیه فرخ فال، حسین فرمانبردار، حسن کره رودی، جواد گودرزی، عباس گودرزی، مجید گودرزی، مسعود گودرزی، عبدالامیر محسنی، هادی مقدسی، فاطمه مقصودی، علی عباس نصرالهی، مرتضی نقدی، محسن یحیوی.

حوزه انتخابیه الیگودرز:

محمد ناصر بابایی ،سعید بهرامی فرد، محمود تسلیمی، محمدتقی توکلی، محمد خدابخشی ،حجت الله رحمانی، سمیه شیخ انصاری ،سعید عابدینی، مازیار قاسمی گودرزی ،منوچهر کاظم اصلانی، داراب گنجی، هادی نجفی ، باقر ولیان.

حوزه انتخابیه پلدختر:

سید مرتضی شاهرخی ،مصطفی چراغی ، سید حمید رضا کاظمی ،فریدون کاوه فنی ،علی کائیدی ،غلامرضا کوشکی

حوزه انتخابیه دورود و ازنا:

نصیر الیاسی ، مهدی حاجی وند،سید محمد حبیبی، مصطفی رشیدی، میرزاحسین سالاروند، مراد سلیمانی نیک،مهدی عبدالوند ،سید محمد صادق فاطمی، محمد قائدرحمتی، عباس قائیدرحمت، مجید کیان پور، حسین گودرزی، ایمان لشنی، بابک ناصری، حمید نیکدل، حسن ورمزیار، هامان هاشمی نیا .

حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان:

محمد آزادبخت ،علی دوست رضایی فرد ،علی امامی راد ،بهزاد خسروی ،بهزاد رشیدیان ،مراد عبداللهی ،فرود گراوند ،سجاد گراوند ،مجتبی صفایی نژاد ،احمد رحمتی شاهیوند ،مراد ویسی دولیسکان ،یارالله عبدالهی ،مهرداد باقری ،بهرام (حسن )باقری ،یونس امرایی ،رضا رضایی،امین نوری کیا ،احمد رضایی ،ایوب گراوند ،اللهیار ملکشاهی ،محمد فهیم عباسی گراوند ،محمد مرادی زاده ،میرزا میرزاپور دشتی ،کرم رضا منصوری
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند برگزار می شود
 منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار