سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 74434
تاریخ انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » لیست اسامی کامل کاندیدا مجلس در 7 حوزه انتخابیه لرستان + کد نامزدی
Print This Post

اسامی داوطلبانی برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی صلاحیت آن‌ها تأیید و هنوز انصراف نداده و کد انتخاباتی گرفته‌اند، توسط فرمانداری شهرهای استان لرستان اعلام شد.

به گزارش سلام دلفان، اسامی 156 داوطلبانی برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی صلاحیت آن‌ها تأیید و هنوز انصراف نداده و کد انتخاباتی گرفته‌اند، توسط فرمانداری شهرهای استان لرستان اعلام شد.
با پایان بررسی اعتراض داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز 28 بهمن‌ماه، 168 نفر در لرستان مورد تایید نهایی قرار گرفتند که تا به امروز 15 نفر از آن‌ها انصراف داده و 3 نفر نیز موفق به گرفتن تأیید صلاحیت شدند که 2 نفر در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان و یک نفر در حوزه سلسله و دلفان بودند.
البته تا روز انتخابات برای انصراف برخی فرصت باقی است و این احتمال وجود دارد که برخی دیگر از کاندیداها نیز از حضور در انتخابات کناره‌گیری نمایند.
لیست زیر آخرین آمار از داوطلبان در 7 حوزه انتخابیه لرستان است:
 
الیگودرز (11 نفر)؛ فرماندار الیگودرز: ولی‌الله میرزایی‌اصل

 

نام

نام پدر

کد نامزد

۱

محمدناصر بابایی

احمد

1216

۲

محمدتقی توکلی

عزیزالله

1241

۳

محمد خدابخشی

غلام‌علی

1242

۴

حجت‌الله رحمانی

عزت‌الله

1245

۵

سمیه شیخ‌انصاری

سهراب

1246

۶

سعید عابدینی

عزیزالله

1248

۷

مازیار قاسمی‌گودرزی

محمدعلی

1249

۸

منوچهر کاظم‌اصلانی

عزیزالله

1251

۹

داراب گنجی

علی‌اکبر

1254

۱۰

هادی نجفی

احمد

1256

۱۱

باقر ولیان

گرگ‌علی

1257

 

بروجرد و اشترینان (28 نفر)؛ فرماندار بروجرد: مسلم پورقاسمیان

 

 

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد نامزد

۱

محمد ابوالفتحی

باقر

۱۲۱۴

۲

رضا الیاسی

حسین

۱۲۱۵

۳

علاءالدین بروجردی

محمد‌ابراهیم

۱۲۱۶

۴

بهرام بیرانوند

طهماس

۱۲۱۸

۵

ولی پاک‌منش

بک‌نظر

۱۲۱۹

۶

سعید جابری‌انصاری

علی

۱۲۴۲

۷

علی‌رضا چگنی

رضا

۱۲۴۶

۸

نسیم درویش‌زاده

غلام‌حسن

۱۲۴۹

۱۰

علی‌آرش روناسی

اکبر

۱۲۵۶

۱۱

محسن روح‌بخشان

تقی

۱۲۵۷

۱۲

فرج‌الله شاهوردی‌زاده

حسین‌آقا

۱۲۶۴

۱۳

لیلا عالی‌منش

عزیزالله

۱۲۷۱

۱۴

۱۵

حسین فرمان‌بردار

عبدل

۱۲۷۵

۱۶

حسن کره‌رودی

محمد

۱۲۷۸

۱۷

جواد گودرزی

علی‌اکبر

۱۲۸۲

۱۸

عباس گودرزی

عزیز

۱۲۸۵

۱۹

مجید گودرزی

حسن

۱۲۸۹

۲۰

مسعود گودرزی

میرزا

۱۲۹۱

۲۱

عبدالامیر محیسنی

کاظم

۱۲۹۵

۲۲

هادی مقدسی

محمد

۱۴۱۶

۲۳

فاطمه مقصودی

عبدالحسین

۱۴۱۷

۲۴

علی‌عباس نصرالهی

محمد‌حسن

۱۴۲۱

۲۵

مرتضی نقدی

غلامرضا

۱۴۲۵

۲۶

محسن یحیوی

محمد‌صادق

۱۴۲۶

27 حمیدرضا صارمی

  

پلدختر و معمولان (7 نفر)؛ فرماندار پلدختر: نورالدین درمنان

 

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد نامزد

۱

مصطفی چراغی

۲

سید مرتضی شاهرخی

۳

یعقوب شهسواری

۴

سید حمیدرضا کاظمی

۵

فرشاد کاوه

۶

علی‌اکبر کائیدی

۷

غلام‌رضا کوشکی

 
 
خرم‌آباد و چگنی (48 نفر)؛ فرماندار خرم‌آباد: حبیب‌الله خجسته‌پور؛ فرماندار چگنی: قدرت‌الله ترابی‌نژاد

 

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد نامزد

۱

یونس امرایی

 درویش‌مراد

1217

۲

حشمت‌الله امیری

صیدموسی

1218

۳

قدرت‌الله ایمانی

علی

 1219

۴

امیر بیرانوند

صیدجعفر

1246

۵

شاهپور بیرانوند

علی

1247

۶

کلثوم بیرانوند

جواد

1248

۷

سعید بیرانوندی

بخش‌علی

1249

۸

صیدمحمد بیرانوندی

علی‌اصغر

1251

۹

نادر حافظی

امیدعلی

 1259

۱۰

فتح‌الله حسنوند

حسین‌علی

 1261

۱۱

حسن حیاتی‌پور

عباس

1267

۱۲

محمد دالوند

ابراهیم

1269

۱۳

بهروز‌ دریکوند

محمدی

1272

۱۴

بهرام دلفان

ولی‌الله

1275

۱۵

محمد دوستی‌زاده

مرتضی

1276

۱۶

اسکندر رحیمی

شیره

1278

۱۷

رضا رحیمی‌نسب

صیداحمد

1281

۱۸

عزت‌الله رضایی‌

صیدرضا

1285

۱۹

عصمت‌الله ساکی‌زاده

رحیم

1286

۲۰

محمدکریم سپهرمنش

شیرخدا

1291

۲۱

قاسم سعیدی‌تبار

رضا

1295

۲۲

علی سوری

محمدرضا

1297

۲۳

علی‌رضا شاکرمی

ابراهیم

1412

۲۴

محمد صادقی‌قهاره

عباس‌علی

1417

۲۵

علی‌مراد صفری‌احمدوند

حق‌علی

1418

۲۶

حمید‌رضا طاهرپور

یدالله

1419

27

احمد عادلی

اسکندر

1424

28

امین‌الله عبدالتاجدینی

احمد

1425

29

ایرج عبدی

جهان‌شاه

1426

30

پیروز عزیزی‌گنجی

نورعلی

1428

31

محمد علی‌زاده

محمدعلی

 1429

32

آقارضا فتوحی

سالار

 1454

33

نورمحمد فردی‌بیرانوند

حسن

1456

34

مهرنوش کریمی

اصغر

1461

35

صفرعلی کوشکی

علی‌شاه

1462

36

اعظم محمدی‌نیا

محمد

 1467

37

مرتضی محمودوند

علی‌رحم

1468

38

علی مختاری‌مطلق

منوچهر

1469

39

محمدرضا ملکشاهی‌راد

جوزعلی

1474

40

محمدرضا ملکی‌راد

علی رضا

1475

41

آرش میراسماعیلی

حسن

1479

42

بهزاد مومنی‌مقدم

یوسف

1464

43

هادی  نصرتی‌موموندی

محمدمهدی

1481

44

عبدالحسن نظری

نظر

 1482

45

غلامرضا نوری‌زاده

کاکه‌مراد

1484

46

مهرداد ویسکرمی

رحیم

1486

47

حامی هاشمی‌نیک

بشیر

 1485

48

بهزاد یاراحمدی

شیرمحمد

 1487

 
دورود و ازنا (16 نفر)، فرماندار دورود: ماشاء‌الله نعمتی، فرماندار ازنا: اسد عبداللهی

 

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد نامزد

۱

نصیر الیاسی

داود

1216

۲

مهدی حاجی‌وند

محمدحسین

1248

۳

سیدمحمد حبیبی

سیدعلی‌اصغر

1249

۴

مصطفی رشیدی

نصرت‌الله

1254

۵

میرزاحسین سالاروند

عیسی

1257

۶

مراد سلیمانی‌نیک

غلام‌علی

1258

۷

سیدمحمدصادق فاطمی‌منش

سیدهادی

1264

۸

محمد قائدرحمتی

سیف‌الله

1267

۹

عباس قائدرحمت

عزیزالله

1268

۱۰

مجید کیان‌پور

منوچهر

1271

۱۱

حسین گودرزی

علی‌شاه

1274

۱۲

ایمان لشنی

علی

1276

۱۳

بابک ناصری

طاهر

1287

۱۴

حمید نیکدل

علی‌اکبر

1291

۱۵

حسن ورمزیار

غلام‌علی

1296

۱۶

هامان هاشمی‌نیا

علی

1292

 
 
سلسله و دلفان (18 نفر)‌؛ فرماندار دلفان: جعفر طولابی؛ فرماندار سلسله: قدرت‌الله فلاح‌نژاد

 

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد نامزد

۱

هادی احمدی

محمد

۲

علی چراغیان

عباس‌علی

۳

علی‌حاجی‌پور

۴

وحید حسنوند

محمود

۵

سجاد حقی‌آبی

شیرمحمد

۶

عبدالسعید حقیقی‌مقدم

نصرت‌الله

۷

محمد‌عظیم دادگر

ولی‌محمد

۸

رضا رضایی

حیدرعلی

۹

محمدامین رضوانی

شیخ‌حیدر

۱۰

علی(عالی) رستمیان

دولت‌مراد

۱۱

حمیدرضا شیراوند

فاضل

۱۲

علی‌باقر طاهری‌نیا

علی‌عزت

۱۳

منوچهر عبدی‌پور

نظرعلی

۱۴

حمیدرضا فرخ‌شاهی

موسی

۱۵

یدالله فلاحی

عزیزمراد

۱۶

علی مرادی‌کاکاوندی

مولامراد

۱۷

حمید نظری

اسماعیل

۱۸

علی نوریان

باون‌علی

 
کوهدشت و رومشکان (29 نفر)؛ فرماندار: محمدکرم محمدی

 

نام و نام خانوادگی

نام پدر

کد نامزد

۱

محسن آزادبخت

امام‌علی

1214

۲

محمد آزادبخت

مراد

1215

۳

یونس آزادبخت

خداداد

1216

۴

علی امامی‌راد

کلب‌علی

1217

۵

بهرام (حسن) باقری

حسین

1219

۶

مهرداد باقری

تیمور

1241

۷

میترا تیموری

ملک‌حسن

1246

۸

سید‌مصطفی حسینی‌منش

سیداسماعیل

1251

۹

بهزاد خسروی

جهانگیر

1252

۱۰

احمد رحمتی‌شاهیوند

علی‌مردان

1254

۱۱

بهزاد رشیدیان‌دلفان

عزت‌الله

1257

۱۲

احمد رضایی

یوسف

1257

۱۳

رضا رضایی

حاجی‌علی

1259

۱۴

علی‌دوست رضایی‌فرد

محمد

1261

۱۵

علی شاهرخی(قبادی)

روشن‌علی

1264

۱۶

داریوش شرفی

شرف‌بگ

1265

۱۷

مجتبی صفایی‌نژاد

کرم‌الله

1269

۱۸

محمد‌فهیم(شهریار)‌عباسی‌گراوند

عیدی

1271

۱۹

مراد عبداللهی

احمد

1272

۲۰

یار‌الله عبداللهی

نورمیرزا

1274

۲۱

ایوب گراوند

طهماس

1284

۲۲

سجاد گراوند

سهراب

1285

۲۳

فرود گراوند

سلیم‌بیگ

1287

۲۴

محمد مرادی‌زاد

عبدحسین

1291

۲۵

فریبا مرادپور

درویش‌مراد

1289

۲۶

الله‌یار ملکشاهی

محمدرضا

1292

۲۷

کرم‌رضا منصوری

علی‌رضا

1294

۲۸

میرزا میرزاپور‌دشتی

درویش

1296

۲۹

امین نوری‌کیا

خدامراد

1297

۳۰

مراد ویسی‌دولیسکان

مهراب

1

منبع:‌یافته

  1. نویسنده دیدگاه: دلفانی
    اسفند ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۴۸

    برنده انتخابات کسی نیست جز محمد امین رضوانی

  2. نویسنده دیدگاه: افشاگر
    اسفند ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۴۸

    قدرت طلبان و تزویر پیشه گان، با ایجاد جو اختناق و رعب و به منظور فریب مردم، افکار عمومی را با اجماع کاندیدها در الشتر مضطرب نمودند.
    حال با عدم اجماع در الشتر دست این جماعت دغل باز و فریب کار برای مردم رو شده است .
    با تشویق مردم جهت دوری از آنها، توطئه های شوم شان را پاسخ دهیم.

  3. نویسنده دیدگاه: میثم
    اسفند ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۴

    با سلام و خسته نباشید سردبیر محترم چرایه شماره تلفن همراه برای ارتباط نمیزارید

    • نویسنده دیدگاه: salambrmahdi2580
      اسفند ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۶

      سلام شما می تونید از طریق کانال تلگرام سلام دلفان با ما در ارتباط باشید

  4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    اسفند ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۶

    عالی برا کلمونه

  5. نویسنده دیدگاه: جواد
    اسفند ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۰۲

    امیدخدادرحوزه سلسله دلفان عالی برنده

  6. نویسنده دیدگاه: علیرضا
    اسفند ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۶

    فقط علی باقر طاری نیا طاهری زلزله طاهری رای همهست طاهری طاهری حمایتت میکنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار