سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 85317
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استقلال با حفظ من يک سرمايه‌گذاری انجام داد/ از خدا می‌خواهم دربی هفته اول لیگ باشد
Print This Post

دروازه بان جوان استقلال می گوید آرزویش این است که در هفته آغازین لیگ شانزدهم قرعه بازی‌ها به نحوی بیرون بیایید که استقلال و پرسپولیس با یکدیگر برخوردی زود هنگام داشته باشند.

به گزارش سلام دلفان– گلری که در انتهای لیگ سیزدهم استقلال را به قصد کسب تجربه ترک کرد حالا پس از دیده شدن توسط کارلوس کی روش به اردوی آبی ها برگشته است. سید حسین حسینی در گفتگو با مشرق توضیح می دهد که به استقلال برگشته تا برای قرار گرفتن در ترکیب تیم علیرضا منصوریان بجنگد.

* گفته بودي فقط به عنوان شماره يك به استقلال بر مي‌گردي اما به عنوان گلر ذخيره قراردادت را با آبي‌پوشان تمديد كردي؟

راستش را بخواهيد استقلال را دوست دارم و اين تيم، تيم محبوب من است. در اين دو سال كه در ملوان بودم تلاش كردم عملكردم طوري باشد كه درخشش داشته باشم و به عنوان يك گلر فيكس برگردم. به هرحال شرايط طوري‌ شد كه سيدمهدي رحمتي گلر اول است.

با اين همه من به‌خاطر آشنايي با عليرضا منصوريان كه در تيم اميد روي من نظر مثبت داشتند و به خاطر‌ استقلال دوباره آبي‌پوش شدم تا يك رقابت را با مهدي رحمتي آغاز كنم.

* تو در ملوان عملكرد خوبي داشتي و به تيم ملي دعوت شدي و حتي در سه بازي آخر كه در درون دروازه قرار نگرفتي خيلي از هواداران آن را عامل سقوط تيم دانستند. حالا اين نيمكت‌نشيني تو را از اين شرايط آرماني دور نمي‌كند؟

درست است كه بايد بازي كنم و خودم هم همين مساله را مي‌خواهم اما من يك‌سال با اين تيم قرارداد داشتم و در برگشتنم هم همان‌طور كه گفتم جدا از علاقه، شخص منصوريان خيلي نقش داشت. با اين حال من سيدحسين دو سال پيش نيستم و آن‌ سال‌ها كه جوان بودم و بي‌تجربه، گذشت. الان باتجربه و پخته‌تر شدم و مي‌خواهم براي اثبات خودم رقابت داشته باشم.

اوايل براي تمديد، نگراني من بابت تيم ملي بود كه آيا بازي نكنم دعوت مي‌شوم. باشگاه به هيچ وجه اجازه نداد جدا بشوم اما فوتبال غيرقابل پيش‌بيني است كه نمونه آن دعوت شدن من به تيم ملي در همان سال اولي بود كه در ملوان بازي كردم. شك نكنيد بازهم دعوت خواهم شد.

* دو هفته اول ليگ به خاطر محروميت رحمتي تو دروازه‌بان اول استقلال هستي اما در بقيه بازي‌ها با برگشتن شماره يك تو خواسته يا ناخواسته روي نيمكت خواهي نشست. فكر مي‌كني در اين دو بازي بتواني قابليت‌هاي خودت را نشان بدهي؟‌

من دو سال پيش كه از استقلال جدا شدم دو بازي انجام دادم كه يكي در جام حذفي و ديگري در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الريان بود. در اين دو بازي خدا را شكر با آنكه جوان‌تر و كم‌تجربه‌تر بودم آنقدر خوب كار كردم كه هواداران از عملكردم راضي بودند. مطمئنا در اين دو بازي همه سعي و تلاش خودم را مي‌كنم تا با درخشش در چارچوب دروازه استقلال در اين دو بازي و ديگر بازي‌ها قابليت‌هاي خودم را ثابت كنم.

* پس خودت پذيرفتي كه در مقابل مهدي رحمتي آماده كه واقعا در نتيجه گرفتن‌هاي استقلال نقش بسزايي داشته شماره دو هستي و در اين ميان به نظر مي‌رسد رقابتي كه از آن حرف مي‌زني، آنچنان معنا و مفهومي ندارد…

درست است كه در ظاهر من به عنوان دروازه‌بان دوم و جانشين سيدمهدي رحمتي جذب شده‌ام اما شك نكنيد استقلال با حفظ من يك سرمايه‌گذاري انجام داد.  اين را مي‌گويم چون يك‌سال قرارداد من را نپذيرفتند و دو سال ديگر به قراردادم اضافه شد. شايد حالا به عنوان گلر دوم در استقلال باشم اما با اين سرمايه‌گذاري صورت گرفته و تلاشي كه دارم قطعا جايگاه اصلي خودم را به دست خواهم آورد.

* قرعه‌كشي مسابقات ليگ انجام نشده و شايد دربي در دو هفته‌‌اي برگزار شود كه تو در چارچوب دروازه قرار داري. نگران اين اتفاق با توجه به باخت 4 بر دو استقلال مقابل پرسپوليس نيستي؟

نه! چرا بايد نگران باشم. يك‌بار ديگر مي‌گويم من سيدحسين دو سال پيش نيستم كه از اين اتفاقات ترس و استرس داشته باشم. باور كنيد استقبال مي‌كنم و خدا خدا مي‌كنم اين اتفاق در دو بازي‌اي رخ دهد كه من در چارچوب دروازه قرار دارم چون خيلي حرف براي گفتن خواهم داشت. در مورد اينكه مي‌گويند من مقابل پرسپوليس خوب گل مي‌خورم هم بايد بگويم آن بازي دو بر يك اتفاق بود.

* سرنوشت استقلال با عليرضا منصوريان را چطور مي‌بيني؟

شك نكنيد با عليرضا منصوريان سيستم و چهره استقلال عوض خواهد شد. به نظرم بازيكنان خوبي جذب شده‌اند كه هريك مي‌توانند در آينده كمك‌هاي زيادي به تيم كنند.

منبع: مشرق

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار