سلام دلفان

SalamDelfan.IR

گزارش تصویری؛

کارگر شهرداری ، از واژگانی است که که طی این چندسال اخیر تداعی کننده بی تدبیری و ناامیدی و‌ظلم مسئولین شهری به خصوص شهرداری و شورای‌شهر نمونه دلفان در حق این قشر زحمتکش است.

از ایستادن مقابل ویترین ها و نگاه به اجناس، تا پهن کردن بساط دست فروشان در خیابان ها و دودل شدن در خریدن و نخریدن و چانه زنی های مشتری و فروشنده حال و هوای این روزهای بازار است.

سلام دلفان گزارش می دهد ؛

هوشنگ بازوند اظهار داشت: نظر شخص ما در این زمینه ابتدا جدا شدن نماینده شهرستان سلسله از دلفان و نماینده دورود از ازنا بود که در هیئت دولت موضوع مستقل شدن نماینده دورود و ازنا حذف شد.

سلام دلفان گزارش میدهد؛

مدیر جهاد کشاورزی دلفان از افزایش ۱۰۰ هکتار به سطح باغات این شهرستان در سال جاری خبر داد.

دکتر علی رضائیان دکترای جامعه شناسی:

اختصاص نماینده جدید نقش مهمی در تشدید یا تضعیف توسعه نامتوازن استان دارد. بهتر است که روشنفکران و همه مسئولینی که دغدغه توسعه متوازن استان را دارند به این نکته ظریف و با اهمیت توجه داشته باشند که لرستان فقط خرم آباد نیست.

در استانه سالروز عملیات فتح شش ونصر پنج

در روزهای اول سال ۶۶ قراربود درمنطقه عمومی سلیمانیه عراق عملیاتی ا نجام گیرد، تمام مقدمات کار فراهم شده بود، دران زمان ما دریگان قائم لرستان مشغول خدمت بودیم.

 چند خطی

«فرج‌اله» انسانی کامل از جنس عصمت بود و همه چیزش در راه خدا فدا شد. او از کسانی بود که غرب ایران را از دام هواهای نفسانی و شیطانی نجات بخشید.

سلام دلفان گزارش میدهد؛

مراسم تجلیل از برگزیدگان پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت، با حضور حجت الاسلام حشمتی عصر امروز برگزار شد.

فرمانده انتظامی دلفان:

فرمانده انتظامی دلفان گفت ۲۵ هزار ترقه خطرناک کشف ومنهدم شده وبازرسی ها توسط دستگاه های مختلف ادامه خواهد داشت.

‌فرماندار دلفان پیش‌بینی کرد: سد تاج امیر نیمه دوم سال ۹۶ تکمیل می‌شود.

سلام دلفان گزارش میدهد؛

فرماندار دلفان از وضعیت پروژه های اقتصاد مقاومتی در این شهرستان رضایت دارد.

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد:

کارشناس مسائل سیاسی می‌گوید: با جدایی دو حوزه انتخابیه سلسله و دلفان و کمتر شدن محدوده مدیریت نمایندگان مجلس در این حوزه‌های انتخابیه امید می‌رود تا خدمات مطلوب‌تری به مردم ارائه شود.

سلام دلفان گزارش میدهد؛

مدیرکل راهداری استان لرستان از اداره راهداری ،حمل و نقل جاده ی دلفان بازدید کرد

گزارش تصویری:

پس از چندین سال، بالاخره مرکز معاینه فنی خودرو های سبک در شهرستان دلفان راه اندازی شد.

گفتم: خب! تحریم‌ها که لغو نشده، روابط بانکی و تجاری که مسدود است، برنامه‌های هسته‌ای که تکه‌پاره شده است! اشتغالی که ایجاد نشده، چرخ معیشت مردم که به عقب می‌چرخد! و… همه این مشکلات قرار بود با برجام حل شود، که نشده، با این حساب برجام مرده و هفت تا کفن هم پوسانده است و دیگر حال و احوال ندارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقتصاد ملی ما در محاصره بی پولی قرار گرفته و دولت بجای ادبیات سیاسیِ گذشته، باید با یک برنامه نجات بانکی، پول ملت را آزاد کند.

 

عضو شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه نمی‌شود بدون رفع تبعیض به جنگ فقر و فساد رفت، گفت: تبعیض یعنی برای وام ۵ میلیونی ۸ مدرک و ۲ ضامن لازم است ولی برای وام هزار میلیاردی یک تلفن!

رئیس قرارگاه جهادی امام رضا (ع) گفت: مسئله گرد و خاک خوزستان مسئله بی‌کفایتی است و گروه‌های جهادی مستقلاً بدون کمک گرفتن از دولت و با ظرفیت‌های مردمی قادر هستند طی سه سال معضل گرد و خاک خوزستان را حل کنند.

 

سایر رسانه‌ها
ورود ۴۸ میلیارد دلار قاچاق از امارات و چین به ایران فیلم/برخورد وحشتناک خودرو با عابر نگون بخت! عکس/ فرشته نجات آلمان در جام جهانی ۲۰۱۸ ابهام در افزایش ۴۰ درصدی تولید خودرو فیلم/ تصادف عجیب تانک با خودروی سواری! واژگونی اتوبوس حامل مسافران عراقی در رامسر فیلم/ مرگ گاوباز جوان توسط گاو وحشی! بازجویی از پسر فرماندار آمریکایی به دلیل آزار جنسی در هواپیما فیلم/ آتش گرفتن ناگهانی کامیون! عکس/صفحه نخست روزنامه‌های یکشنبه ۳ تیر همه چیز درباره انتخابات امروز ترکیه سایت حامی دولت هم از ولنگاری مدیریت اقتصادی به ستوه آمد دموکراسی در غرب نظرات مردم را نمی‌شنود بی‌بی‌سی باز هم دروغ گفت تجلیل رسانه‌های دشمن از برنامه ۲۰۱۸ عکس/ جدول گروه F جام جهانی؛ شانس صعود برای هر ۴ تیم احتمال تغییرات در کابینه؟حامیان دولت: سرکاری است عکس/ بهترین بازیکن دیدار سوئد و آلمان تجاهل نکنید!تاکید رهبر انقلاب روشن است گفت و شنود/ آدرس همراهی نا نوشته ۲ وزارتخانه با تلگرام! عکس/ توهین به شعور ۸۰ میلیون ایرانی العبادی و صدر ائتلاف خود را اعلام کردند کنوانسیون‌های بین‌المللی و تعهد و هزینه‌تراشی داخلی بسته پیشنهادی اروپایی‌ها تا ۱۰ روز آینده روی میز مذاکره خواهد بود عکس/ پاسکاری گرانی بین دولت و دکان دارها وعده وزیر ارتباطات درخصوص پیامک‌های تبلیغاتی عکس/طرحی جالب به بهانه ۵۰ گله شدن چیچاریتو ماکرون کشورهایی که پناهجویان را نمی‌پذیرند تهدید کرد عکس/ رکورد هرناندز در تیم ملی مکزیک
نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
رفتن به نوارابزار