سلام دلفان

SalamDelfan.IR

طولابی در گفت‌وگو با سلام‌دلفان:

فرماندار دلفان در پاسخ به سؤالی در مورد برخی پادرمیانی‌ها برای آزادی عوامل اغتشاشات اظهار داشت: پادرمیانی هیچ تأثیری ندارد. پای امنیت ملّی در میان است و اغتشاش‌گران به هر مقام یا گروهی وصل باشند مجازات می‌شوند.

چراغیان در گفت و گو با سلام دلفان؛

به نظر من، این اعتراض‌ها هم قابل پیش‌بینی بود و هم قابل پیش‌گیری. خیلی‌ها از سر دلسوزی مشکلات اجتماعی، اقتصادی و مدیریتی را یادآوری می‌کردند و هشدار می‌دادند اما متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می‌گرفت!

دشمنان ایران هم‌پیمان شده‌اند؛ خشونت در آمریکا روزی ۹۰ قربانی گرفته‌ است؛ تحریم‌های جدید با رمز اغتشاش؛ شناسایی ظرفیت‌های اشتغال ۳۱ استان و صعود ۵پله‌ای پرسپولیس؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

سبزی کریم‌آبادی در گفت‌وگو با سلام‌دلفان:

۹دی، حضور تکلیف‌مدارانه‌ مردم، در میان منفعت‌طلبی برخی خواص بود

1
سایر رسانه‌ها
فیلم/ لحظه برخورد راکت به شهرک صهیونیستی جوان‌ها آثارشان را با لاقیدی چاپ می‌کنند بهترین بازیکن پرسپولیس از نظر محمد انصاری عکس دیدنی از دو مهماندار خانم سیلی موشکی مقاومت به صهیونیست‌ها فیلم/ جزئیات جدید از بسته حمایتی دولت آخرین تحولات میدانی شرق رود فرات/ حملات سنگین داعش در مرزهای مشترک عراق و سوریه + نقشه میدانی و تصاویر آدم ربایی اشتباهی استراتژی که با یک دمپایی هوا رفت!/ فهمیده‌ها و نفهمیده‌ها پالس‌های «ظریف» برای تحریم‌ بیشتر ایران/ مطهری: اگر عربستان با ما بود آمریکا نمی‌توانست اینطور تحقیرمان کند! آخوندی؛ همه ظرفیت جریان منتقد نظارت استصوابی عباس آخوندی؛ امتداد مدیریت «انفعالی» و اداره پایتخت با کارنامه «تقریبا هیچ» هر آنچه از حریف تدارکاتی تیم ملی ایران باید بدانید/کارنامه ترینیدادوتوباگو برابر تیم‌های آسیایی +عکس با دیدن این عکس باید خیلی شرمنده شد جدول/ قیمت اجاره‌بهای خانه نقلی در تهران علائم سنگ کلیه چیست؟ شناسایی حمله قلبی جدی تنها با یک برنامه ورزش صبحگاهی مفیدتر است یا عصرگاهی عضلات بدن با کمک این دو پروتئین شکل می‌گیرند ۵ آزمایش ضروری که زنان باید انجام دهند عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۲آبان مهمترین دستاورد شهید طهرانی مقدم +عکس حمله رژیم صهیونیستی به مقر یک شبکه ماهواره‌ای حماس اعتراف ماکرون به تقسیم کار با ترامپ درباره برجام تعارف کلید پایتخت به مردی که افتخارش نساختن است انتخاب: اصلاح‌طلبان بر لبه پرتگاه قرار گرفته‌اند ظریف به جای پاسخ به نقدهای FATF منتقدان را متهم به پولشویی کرد! مقصد کارت سوخت‌های خریداری شده کجاست؟ پیامدهای انتخابات میاندوره‌ای آمریکا احمدی‌نژاد و مشایی چه قرابتی با کابالا دارند؟
نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
رفتن به نوارابزار