سلام دلفان

SalamDelfan.IR

طولابی در گفت‌وگو با سلام‌دلفان:

فرماندار دلفان در پاسخ به سؤالی در مورد برخی پادرمیانی‌ها برای آزادی عوامل اغتشاشات اظهار داشت: پادرمیانی هیچ تأثیری ندارد. پای امنیت ملّی در میان است و اغتشاش‌گران به هر مقام یا گروهی وصل باشند مجازات می‌شوند.

چراغیان در گفت و گو با سلام دلفان؛

به نظر من، این اعتراض‌ها هم قابل پیش‌بینی بود و هم قابل پیش‌گیری. خیلی‌ها از سر دلسوزی مشکلات اجتماعی، اقتصادی و مدیریتی را یادآوری می‌کردند و هشدار می‌دادند اما متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می‌گرفت!

دشمنان ایران هم‌پیمان شده‌اند؛ خشونت در آمریکا روزی ۹۰ قربانی گرفته‌ است؛ تحریم‌های جدید با رمز اغتشاش؛ شناسایی ظرفیت‌های اشتغال ۳۱ استان و صعود ۵پله‌ای پرسپولیس؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

سبزی کریم‌آبادی در گفت‌وگو با سلام‌دلفان:

۹دی، حضور تکلیف‌مدارانه‌ مردم، در میان منفعت‌طلبی برخی خواص بود

1
سایر رسانه‌ها
عکس/ میزبانی دو کوهه از مسافران نوروزی دیدار وزیر دفاع با جانبازان آسایشگاه ثارالله+عکس اعتراف حامیان دولت به باج‌گیری اروپا/ پروژه مشترک اروپا و آمریکا برای برجامیزه کردن مؤلفه‌های قدرت ایران عکس/ برندگان مسابقه عکاسی”سونی” ۲۰۱۸ تاجر ضد ایرانی حامی ترامپ کیست؟ جهانگیری:بودجه دولت صرف خرید کالای خارجی نمی شود اولین تمرین پرسپولیس در سال جدید وزیر قطری: به ایران افتخار می کنیم عکس/ بازدید امیر حاتمی از آسایشگاه جانبازان دفاع مقدس عکس/ بازداشت موادفروشان در تعطیلات نوروزی «لیله الرغائب» چگونه شبی است؟ سه مصدوم ناشی از طوفان در ساری فیلم/ غارت عفرین پس از اشغال چاووش اوغلو کردها را تهدید کرد سارکوزی: ۷ سال است زندگی جهنمی دارم آمریکا: مجوز فروش هواپیما به ایران را صادر نمی‌کنیم تمایل مشروط اینیستا برای ماندن در بارسا حمایت از کالای ایرانی؛ چرا و چگونه رد برخی شایعات درباره ستاد اجرایی فرمان امام عکس/ انفجار در ساختمان فولاد هرمزگان چالوس از ساعت ۱۷ یکطرفه می‌شود فیلم/ تفریح کارگران سکوی نفتی گاف رونالدو در زخم زبانش به یوونتوسی‌ها منطقه شگفتی ساز و کشف نشده مازندران آخرین اخبار از فروش هواپیما به ایران رقابت نزدیک «لاتاری» و «به وقت شام» فیلم/ تیکه سنگین “مهران مدیری” به مدیران! وزارت خارجه روسیه پاسخ انگلیس را داد نوروزتان را با تماشای «خرگیوش» و «قسمت دوم مادر قلب اتمی» خراب نکنید جانسون:شعار اسد باید برود کارساز نیست
نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
رفتن به نوارابزار