سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 10388
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سه هزار نفر یتیم در لرستان حامی یابی شدند
Print This Post

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون سه هزار نفر از ایتام استان حامی یابی شدند.

به گزارش سلام دلفانˈولی الله منتظریˈدر گفت و گوی با ایرنا افزود: یک هزار و 400 نفر از حامیان در تهران و یک هزار و 600 نفر از ایتام استان نیز توسط نیکوکاران و خیران در لرستان حامی یابی شده اند.

وی با اشاره به اینکه طرح حامی یابی برای کودکان یتیم در لرستان در طول سال ادامه دارد، افزود: در طول ماه مبارک رمضان این طرح به صورت ویژه و با حمایت جدی خیران و نیکوکاران ادامه دارد و امسال نیز تا پایاه ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه پارسال خیران و نیکوکاران 52 میلیارد ریال کمک های موردی به ایتام لرستان داشتند، اظهار داشت: در حال حاضر 10 هزار و 91 یتیم در استان وجود دارد که 18 هزار و 300 حامی از این افراد حمایت می کنند.

منتظری اضافه کرد: 50 درصد افراد نیکوکار بومی، 50 درصد غیربومی و 220 نفر از حامیان ایتام لرستانی نیز از خارج از کشور کمک های خود را به کودکان و فرزندان یتیم استان اهدا می کنند.

به گفته وی هر حامی می تواند از 200 هزار ریال تا هرآنچه که خودش از نظر مالی تامین است به کودکان یتیم استان به صورت ماهانه کمک کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار