سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 29361
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قطعنامه پارلمان اروپا نشان دهنده دخالت آشکار در موضوعات داخلی ایران است
Print This Post

امام جمعه نورآباد با انتقاد از تصویب قطعنامه ۲۳ بندی بی اساس و ضد ایرانی پارلمان اروپا گفت: این اقدام اروپایی ها نشان دهنده دخالت آشکار آنان در مسائل و موضوعات داخلی کشور ایران است.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه در این قطعنامه موضوعات بی اساسی که هیچگونه سندیتی ندارد مطرح شده است افزود: یکی از بند های این قطعنامه موضوع انتخابات اخیر ریاست جمهوری در کشورمان بوده و این انتخابات را یک انتخابات غیر استاندارد از نگاه خود بیان کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی انتخاباتهای کشورمان مردمی و توسط خود مردم، منتخبان برگزیده شده اند اظهار داشت: به عدد عمر انقلاب انتخابات سالم در ایران برگزار شده است و این موضوع بر خلاف ادعای کشورهای حامی دروغین حقوق بشر است.

امام جمعه نورآباد با اشاره به اینکه در برگزاری انتخابات های مختلف در این کشورها سوالات فراوانی وجود دارد ادامه داد: انتخابات این کشورها مستقیم توسط خود مردم انجام نمی گیرد و این خود نشان دهنده حرکت آنان برخلاف حقوق بشر است که مکرر از آن دم می زنند.

حجت الاسلام هاشمی نژاد افزود: با کمال پررویی پارلمان اروپا روی نکاتی انگشت گذاشته که علاوه بر اینکه دروغ بوده و جز دخالت آنان در مسائل داخلی کشورمان نیست بلکه جنایات و تخلفات آشکار خود را نادیده می گیرند.

وی با اشاره به اینکه پشت قضیه قتل و کشتار مردم بی دفاع و کودکان سوریه، آمریکا و همپیمانانش هستند افزود: حمایت آنان از تروریست ها و رژیم غاصب اسرائیل نشان دهنده دشمنی آنها با ملت ایران است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار