سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42319
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » از کشف داروهای غير مجاز در دلفان تا توقيف محموله 10 ميلياردی قاچاق کالا در پلدختر
Print This Post
اخبار نیروی انتظامی؛

سرهنگ کرمي: در بازرسي از منزل متهم حدود هفت هزار و چهارصد عدد انواع قرص و ۲۰ هزار سي سي شربت متادون غير مجاز كشف و ضبط شد.

به گزارش سلام دلفان- فرمانده انتظامي شهرستان دلفان از کشف داروهای غير مجاز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کرمي گفت: ماموران کلانتري ۱۱ دلفان در پي اطلاع از اينکه فردي در منزل خود اقدام به توزيع داروهاي غير مجاز مي کند، بلافاصله با هماهنگي مقام قضایي موضوع را در دستور كار قرار دادند.

وي با اشاره به دستگيري يک متهم در اين رابطه اظهار داشت: در بازرسي از منزل وي هفت هزار و ۴۷۰ عدد انواع قرص و ۲۰ هزار سي سي شربت متادون غير مجاز كشف و ضبط شد.

 

کشف محموله قاچاق در پلدختر
فرمانده انتظامي شهرستان پلدختر از کشف محموله قاچاق کالا در اين شهرستان به ارزش 10 ميليارد ریال خبر داد.

سرهنگ رضا داودي گفت: ماموران پليس آگاهي پلدختر در پي کسب اطلاعاتي مبني بر جابجايي محموله كالاي قاچاق با دو دستگاه تريلي از استانهاي جنوبي به لرستان، موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وي افزود: ماموران بلافاصله در محور آزاد راه انديمشک – پلدختر مستقر و با توقيف دو دستگاه تريلي، دو هزار و ۲۲ كارتن انواع لوازم جانبي موبايل را كشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان پلدختر ارزش كالاهاي قاچاق مکشوفه را ۱۰ ميليارد ريال اعلام کرد.

۲ كشته و ۲ مجروح در حوادث رانندگي لرستان

در برخورد يک دستگاه كاميون بنز با يک دستگاه تريلي كشنده در محور انديمشک – پلدختر و واژگوني يک دستگاه تراكتور در روستاي وارک خرم آباد لرستان دو نفر كشته و دو نفر مجروح شدند.

سرهنگ محمود حسيني رئيس پليس راه استان لرستان گفت: در پي اعلام مركز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ مبني بر وقوع تصادف بين يک دستگاه كاميون بنز با دستگاه تريلي كشنده در محور انديمشک – پلدختر بلافاصله ماموران انتظامي و يگانهاي امدادي در محل حاضر شدند.

وي افزود: در اين حادثه كه منجر به آتش سوزي كاميون و تريلي شد راننده تريلي كشته و دو سرنشين تريلي و كاميون مجروح و به بيمارستان منتقل شدند.

رئيس پليس راه استان لرستان در ادامه گفت: در حادثه ديگر يک دستگاه تراكتور در حال شخم زدن در روستاي وارک شهرستان خرم آباد واژگون و راننده آن در دم فوت شده است.

سرهنگ حسيني اظهار داشت: علت تامه تصادفات در حال بررسي است.


كشف ۵۳ فقره انواع سرقت دربروجرد

فرمانده انتظامي شهرستان بروجرد از كشف ۵۳ فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ دليري در تشريح اين خبر گفت: در راستاي مبارزه جدی با سرقت عوامل اين فرماندهي در طول ۲۰ روز گذشته موفق به دستگيري ۱۴ نفر سارق شدند.

وي افزود: در این راستا ماموران با استفاده از گشت هاي پنهان موفق به كشف تعداد ۵۳ فقره انواع سرقت شدند و اموالي شامل خودرو و محتويات و قطعات خودرو كشف و ضبط شد.

كشف ۴۴ فقره انواع سرقت در خرم آباد

فرمانده انتظامي شهرستان خرم آباد از کشف ۴۴ فقره انواع سرقت در پنج روز گذشته خبر داد.

سرهنگ حسين نجفي افزود: در راستاي افزايش سطح ارتقاء امنيت اجتماعي شهروندان خرم آباد، عوامل انتظامي اين فرماندهي طي پنج روز گذشته با انجام كارهاي اطلاعاتي و گشت هاي پنهان موفق به دستگيري تعداد ۱۸ نفر سارق شدند.

وي اظهار داشت: در تحقيقات به عمل آمده سارقان به ۴۴ فقره انواع سرقت اعتراف كرده و مالباختگان شناسايي و مقاديري اموال مسروقه از متهمان كشف و ضبط شد.

منبع: مهر

  1. نویسنده دیدگاه: دلفانی
    آبان ۲۳, ۱۳۹۳ در تاریخ ۰۷:۴۱

    باتشکرازسایت سلام دلفان
    چرانیروی انتظامی (واقعا زحمتکش)آمارسرقتشهردلفانرا اعلام نمی کند.چندی پیشدریک محله از شهرمان همزمان سه دستگاه گوشی باارزش بالا سرقت رفت ،مالباختگان با مراجعه به نیروی انتظامی،گفتند :که نیرویانتظامی تاکید بر متن شکواییه به مفقودی داشت تاسرقت،یا سرقت های زنجیرهای از منازل!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار