سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59077
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۶ انتصاب جدید در ادارات لرستان/ ۳ مدیر کل جدید در راه استان
Print This Post

ظرف روزهای گذشته نیز بازار انتصابات در ادارات مختلف استان لرستان داغ بود و اگر روزهای قبل شماری از انتصابات یک ماه اخیر نهادها منتشر شد اما طی یکی دو روز گذشته نیز احکام جدیدی صادر شد.

به گزارش سلام دلفان، همچنین قرار است ۳ مدیر کل جدید ظرف یک ماه آینده برای برخی نهادها منصوب شوند که در این بین شنیده می‌شود ۲ نفر از مدیران کلی که از منصب خود کنار می‌روند از مدیران باسابقه و منصوبی در زمان دولت قبل و یک نفر نیز از مدیران منصوبی دولت تدبیر و امید هستند.
* سرپرست جدید اداره اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان منصوب شد.
طی حکمی از طرف حجت‌الاسلام “حمیدرضا حنان” مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان “‌احمد حسین فتایی‌” به عنوان سرپرست جدید اداره اداری و مالی این اداره کل منصوب شد‌.
فتایی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیرت مالی است که پیش از این کارشناس برنامه‌ریزی و بودجه اداره کل را بر عهده داشته و اکنون با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید اداره‌ی اداری و مالی منصوب شده است.
قابل ذکر است پیش از این “علی نیک‌سرشت” عهده‌دار این سمت بود.
* همچنین مسئول جدید روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد نیز معرفی شد.
با ابلاغ صادره از طرف “رضا ترابی‌گودرزی‌” رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد “‌حمید آقایی‌” به سمت مسئول روابط عمومی این اداره منصوب شد. وی جانشین “محمد پناهی‌پور” شده است.
* طی احکامی جداگانه از سوی “علی‌رضا کاکاوند” مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان لرستان، “حمید زینی‌وند” به عنوان سرپرست آبفار چگنی و “حسن صیفوری” نیز به عنوان سرپرست آبفار سلسله منصوب و از زحمات ” کامران صفریان” مدیر امور شهرستان دوره چگنی و ” صمد اسدالهی” مدیر امور آبفار شهرستان سلسله در مدت تصدی در این پست‌ها تقدیر به عمل آمد.* مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی لرستان معرفی شد.
آئین تودیع و معارفه مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور جمعی از مسئولان ظهر چهارشنبه ۱۴ مرداد‌ماه ۹۴ در سالن اجتماعات حوزه ریاست برگزار شد.
 در این آئین “محمد عیدی” به عنوان مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی معرفی و از خدمات دکتر “پیمان آسترکی” سرپرست حراست طی ۵ ماه گذشته تجلیل به عمل آمد.
 عیدی دانش‌آموخته رشته حقوق کیفری است و در کارنامه کاری خود سابقه مدیریت حراست در آموزش و پرورش‌، حراست اداره کل پزشکی قانونی استان لرستان و استان مرکزی و همچنین مدیریت حراست هلال احمر لرستان را دارد.
همچنین دکتر “پیمان آسترکی” نیز که ظرف ۲ ماه گذشته با حفظ سمت در حراست عهده‌دار سرپرستی معاونت درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان بود، به عنوان معاون درمانی منصوب شد.
6 انتصاب جدید در ادارات لرستان/ 3 مدیر کل جدید در راه استان

منبع: یافته

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار