سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59602
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » چهار انتصاب جدید در نهادهای لرستان/ تداوم تغییر در مدیریت بانک‌های استان
Print This Post

طی هفته گذشته سه انتصاب جدید در نهادهای مختلف استان لرستان صورت گرفت.

به گزارش سلام دلفان، با حکم صادره از سوی خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان، “سیف‌الله بهرامی‌کیا” به عنوان سرپرست مرکز آموزش عالی الشتر منصوب شد.

بهرامی‌کیا که عضو هیات علمی دانشکده علوم است دارای مدرک دکترای بیوشیمی و عضو هیات علمی گروه زیست‌شناسی دانشگاه لرستان می‌باشد.
قابل ذکر است پیش از این “امیرهوشنگ نظرپوری” عهده‌دار این مسئولیت بود.
* طی حکم صادره از سوی مهراد بهاروندی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان “داریوش آرین” به سمت سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خرم‌آباد منصوب شد. همچنین “محمود پیرداده” رئیس سابق اداره شهرستان خرم‌آباد به سمت سرپرست اداره حفاظت و حمایت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان منصوب گردید.
* با حکم صادره از سوی حمیدرضا کرم‌وند مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، “حشمت‌الله نیکبخت” رئیس این شرکت در شهرستان دورود منصوب شد. پیش از این “مسلم گرجی” مدیر امور آب و فاضلاب این شهرستان بوده است.
 چهار انتصاب جدید در نهادهای لرستان/ تداوم تغییر در مدیریت بانک‌های استان
قابل ذکر است در پی تغییرات اخیر مدیران در بانک‌های تجارت و کشاورزی لرستان، به زودی مدیران برخی دیگر از بانک‌های استان نیز تغییر می‌یابند. شنیده می‌شود دلیل اصلی این تغییرات نارضایتی مسئولین استان از عملکرد برخی بانک‌ها در سخت‌گیری برای اعطای تسهیلات به مردم و فعالان اقتصادی لرستان می‌‌باشد.
منبع: یافته

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار