سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55627
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » نگهداری دام در منازل مسکونی نورآباد/ معضلی که سلامت عمومی را تهدید می کند
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان گفت : 200 واحد نگهداری دام در منازل مسکونی در شهر نورآباد وجود دارد که این امر بهداشت و سلامت عمومی جامعه را تهدید می کند.

به گزارش سلام دلفان، علی باقری فرماندار دلفان بیان داشت: کوتاهی و یا سهل انگاری ناخواسته کارگزاران ممکن است باعث به خطر افتادن سلامت آحاد جامعه از طریق انتشار بیماری های مشترک بین انسان و دام شود.

وی افزود: کسانی که در شهر زندگی می کنند باید قواعد و اصول شهرنشینی را رعایت نمایند شایسته نیست برخی دامداران در سطح شهر اقدام به نگهداری دام در منازل مسکونی خود نمایند .

وی ، از شهرداری نورآباد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان خواست نسبت به معرفی کسانی که مخل بهداشت عمومی شهر هستند جهت معرفی به دادگستری اقدام لازم را انجام دهند و کوتاهی در این زمینه قابل قبول نیست .

باقری ، با بیان اینکه بیماری تب مالت یکی از نگرانی های بهداشتی در سطح شهرستان دلفان است بیان داشت : تردد دام در سطح شهر نورآباد و نگهداری درمنازل از عوامل نگران کننده انتشار این بیماری است که برای برخورد با این معضل هماهنگی وقاطعیت دستگاههای مسئول ضروری است .

ایرنا

 1. نویسنده دیدگاه: همشهری
  تیر ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۳۹

  آقای فرماندار شما نماینده ی عالی این شهر هستی و باید این نماینده عالی خودش دست به کار شود و برای دستگاه زیربط دستوالعمل اجرایی بنویسد و اکیبی را مامورکند که روند کار را پیگیری کنند(نظارت) چون این مسئله از لحاظ سلامت نقش بسیار مهمی درسلامت شهروندان خصوصا” خانواده های دامدااران و دام فروشان دارد. لطفا” به جای مصاحبه وارد فعالیتهای کاربردی و عملیاتی شوید کارها به عمل برآید جناب فرماندار سخن فراوان است. امیدوارم دراین عرصه که سلامت همشهریان را تضمین می کند را عملیاتی نمائید . کاری کنیم که بماند نه بمانیم.

 2. نویسنده دیدگاه: 1
  تیر ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۵:۵۳

  این عملیات از وظایف دامپزشکیه تا دیگر ارگانها

 3. نویسنده دیدگاه: نورابادی
  تیر ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۵۶

  سلام جناب فرماندار ! این سمت …. خیلی تردد گوسفند وبز و میش و کل و… دیگرحیوانات زیاد است. به نظر من این ایالت از شهر نوراباد جدا کنید.

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۳

  اینکار وظیفه شبکه بهداشت است جناب فرماندار بهتر است بجای هر روز مصاحبه کردن اقدام هم بکنند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار