سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 62565
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۵ انتصاب در ادارات لرستان/ مدیر کل حج و زیارت لرستان منصوب شد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

طی حکم صادره از سوی “سعید اوحدی” رئیس سازمان حج و زیارت، مدیر کل حج و زیارت لرستان منصوب شد.

محمد خسروی مدیر کل حج و زیارت لرستانبه گزارش سلام دلفان، بر اساس این حکم، “محمد خسروی” به عنوان مدیر کل حج و زیارت لرستان منصوب گردید. خسروی که فرهنگی و شاغل در آموزش و پرورش بروده است، اهل بروجرد کی‌باشد و پیش از سابقه مدیریت در مدارس این شهر و نیز عضویت در شورای سالامی شهر بروجرد را در کارنامه دارد.
قابل ذکر است پیش از این “سید حمید الیاسی” بیش از ۶ سال عهده‌دار این سمت بود. مراسم تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید حج و زیارت لرستان پس از بازگشت رئیس سازمان حج و زیارت کشور از عربستان انجام می‌شود.
۲ انتصاب در دانشگاه علوم پزشکی لرستان
سرپرست اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی منصوب شد.
با ابلاغ صادره از سوی دکتر “رضا سپهوند” معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دکتر “محسن اسدبیگی” مدیر امور دارویی دانشگاه با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره تجهیزات پزشکی منصوب شد.
شایان ذکر است پیش از این‌، اداره تجهیزات دانشگاه ،یکی از زیر مجموعه‌های معاونت درمان محسوب می‌شد که با تغییر و تصویب چارت سازمانی جدید دانشگاه، این اداره به زیر مجموعه‌ی معاونت غذا و دارو ملحق گردید.
همچنین سپهوند با صدور حکم دیگری دکتر “فرید باقری” را به سرپرستی مدیریت امور دارویی این دانشگاه منصوب کرد.
انتصاب در کتابخانه‌های لرستان
هفته گذشته “حسین مرادی” به عنوان سرپرست اداری و مالی اداره کتابخانه‌های عمومی لرستان طی حکمی از سوی “رضا مختارپور” سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، منصوب گردید.
مرادی دارای مدرک کارشناسی در رشته حسابداری است و پیش از این به مدت ۹ سال در سمت کارپرداز اداره کل کتابخانه‌های لرستان مشغول فعالیت بوده است.
انتصاب سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان الیگودرز
برای سومین بار ظرف ۳ هفته اخیر، مراسم معارفه سرپرست اداره ورزش و جوانان الیگودرز منصوب شد.
به گزارش یافته، پس از ۲ انتصاب نافرجام ظرف هفته‌های گدذشته، بالاخره روز گذشته مراسم معارفه “حسین شفیع” به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان الیگودرز برگزار شد.
شفیع سابقه ۱۵ سال خدمت در اداره ورزش و جوانان الیگودرز را داشته و معاونت اداره ورزش و معاون مالی اداره ورزش الیگودرز از سوابق کاری وی می‌باشد.
منبع: یافته

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار