سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 9670
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 50 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در طرح اکرام ایتام لرستان دایر شد
Print This Post

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: 50 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی مردم نوعدوست استان در راستای اجرای طرح اکرام ایتام دایر شد.

به گزارش سلام دلفان ˈسیدحمید علویˈ روز شنبه در گفت و گوی با  ایرنا افزود: این پایگاه ها به صورت ثابت و سیار در مساجد، حسینیه ها و مصلی های نمازجمعه شهرهای مختلف استان برپا شده تا از این طریق نسبت به جمع آوری کمک های مردمی در استان اقدام شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون کودکان یتیم لرستانی نیازمند یاری مردم خیر و نیکوکار استان هستند، اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح هرساله تعدادی از کودکان یتیم استان از داشتن حامی بهره مند می شوند و از این طریق کمک هایی از سوی حامیان به افراد نیازمند ارائه می شود.

وی تصریح کرد: سال گذشته با اجرای طرح اکرام ایتام 43 میلیارد و 600 میلیون و 290 هزار ریال از سوی خیران و نیکوکاران به طرح اکرام ایتام در استان کمک شده است.

علوی افزود: در حال حاضر 10 هزار و 91 یتیم با 18 هزار و 300 حامی به خیران و نیکوکاران معرفی شده اند که از این طریق کمک های آنان را دریافت می کنند.

وی گفت: 50 درصد از حامیان بومی و 50 درصد دیگر غیربومی و 220 نفر از حامیان نیز خارج از کشور هستند و به ایتام کمک های خود را اهدا می کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار