سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 16900
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » صهیونیستها هم نتانیاهو را به سگ تشبیه کردند
Print This Post

شبکه ۱۰ رژیم صهیونیستی، نتانیاهو را به خاطر شکست در مسأله ایران “ابوالغضب” خوانده وبه سگی که در مقابل خانه صاحبش پارس می کند تشبیه کرده است.

به گزارش سلام دلفان، باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه العهد نوشت:  لبنان به نقل یک نویسنده عبری زبان نوشت: نخست وزیر رژیم اسرائیل هرگونه توافق بین ایران و ۵+۱ را در مورد برنامه هسته ای ایران رد می‌کند.
این نویسنده اشاره کرد که نتانیاهو به جان کری وزیرخارجه آمریکا در دیدار اخیرش یادآوری کرده که شایسته است که به هیچ معامله ای با ایران اعتماد نکند و به نقل از شبکه ۱۰ رژیم صهیونیستی گفته : نتانیاهو در مقابل کری گفته است: معامله کنونی معامله ای بسیار بد بوده و به ایران هرآنچه را که خواستار آن است در این مرحله خواهد داد، بدون اینکه چیز  واقعی از ایران بخواهد .
وی نقل کرده که نتانیاهو از کری خواسته که در امضای این معامله شتاب‌زده عمل نکنند و آن‌را دوباره به دقت مورد بررسی قرار دهند.
این نویسنده عبری زبان ادامه داده است دولت آمریکا می‌داند که “تل آویو” هیچ اختیاری درصورتی که آمریکا به توافقی با ایران در ژنو برسد ندارد و اینکه اسرائیل هیچ کاری نمی تواند انجام دهد. اما نتانیاهو و مواضع او  که می گوید : همه گزینه ها روی میز است یک موضع پیچیده ای به حساب می آید، چرا که همه به خوبی می دانند که  اسرائیل نمی‌تواند هیچ کاری برای جلوگیری از دستیابی به این توافق انجام دهد، در نتیجه گزینه نظامی از بین خواهد رفت .
این شبکه نتانیاهو را بخاطر شکست در مواجهه با ایران و مسأله هسته‌ای‌اش مورد تمسخر قرار داده و گفته است: نقش نتانیاهو در مسأله هسته‌ای ایران مانند سگی است که در مقابل درب خانه صابخانه‌اش پارس می کند و مانند  ابوالغضبی می ماند که نقشش را به خوبی انجام می دهد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار