سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46452
تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » وقتی که رزمندگان دلفانی گردان تکاور دشمن را تار ومار کردند/ در عملیات بیت المقدس ۴ به همرزمانم الهام شده بود که شهید خواهند شد/ با چفیه به جای ماسک از منطقه شیمیایی شده عبور کردیم
Print This Post
همایش گنج جنگ با روایتگری برادر رزمنده علی حسن کرمعلی + تصاویر

در ادامه عملیات ما باید خود را به سد دربندیخان می رساندیم که با عبور از موانع میدان مین و به لطف پروردگار پس از سوارشدن بر قایق ها توانستیم خود را به محل عملیات برسانیم.

 

به گزارش سلام دلفان جلسه خاطره گویی دفاع مقدس فرماندهان و رزمندگان شهرستان دلفان توسط برادر جانباز و ایثارگر علی حسن کرمعلی در مسجد جامع و با حضور جمعی از رزمندگان دفاع مقدس و اقشار مخلتف مردم برگزار شد.

1

در این مراسم که بعد از نماز مغرب و عشاء آغاز شد پس از قرائت آیات کلام الله مجید رزمنده جانباز برادر علی حسن کرمعلی  به بیان خاطراتی از عملیات بیت المقدس ۴ اشاره کرد که چندین نکته از آن را به اختصار باز گو می کنیم .

مکان عملیات منطقه شاخ شمیران بود که از مناطق صعب العبوری بود که شناسایی آن خیلی سخت بود و ما با لشگر ۵۷ ابالفضل و محمد رسول الله (ص) تهران وارد عمل شدیم، پس از رصد اولیه منطقه بعد از ۴۸ ساعت نیروها رسیدند  حس و حال عجیبی بود انگار به همرزمانم الهام شده بود که شهید خواهند شد، یاددارم یکی از دوستانم میگفت تصویر ۲ پسرم هر لحظه جلوی چشمانم است.رزمندگان گردان حمزه نورآباد بین توپخانه ایران و عراق گیر کرده بودند  یک خمپاره ۱۲۰ از سمت عراق به محور گردان حمزه اصابت کرد و ۱۱ شهید و۱ مجروح دادیم. در ادامه عملیات ما باید خود را به سد دربندیخان می رساندیم که با عبور از موانع میدان مین و به لطف پروردگار پس از سوارشدن بر قایق ها توانستیم خود را به محل عملیات برسانیم. منطقه شیمیایی شده بود از چفیه هایمان  به جای ماسک استفاده کردیم و به سمت ارتفاعات رفتیم تا تلفات ندهیم و نفس کشیدن برایمان آسان شود . باید به سمت جلو میرفتیم ساعت ۱ بامداد بود رزمندگان جماران هم به ما ملحق شدند .در شرایط سخت منطقه را تصرف کردیم، یادم نمیرود که همرزم بنده آقای حسین الیاسی(کارمند بنیاد شهید دلفان) ۱۰ تیر از یک تیربار خورده بود که با دوره های بهداری که دیده بودیم مانع از شهادت او شدیم. در ادامه عملیات از گروهان  ۶۳ نفره ی بچه های نورآباد ۲شهید  و ۱ مجروح تقدیم انقلاب کردیم ولی بقیه گروهان ها اکثر افرادشان شهید شده بودند. باید به کمک رزمندگان  گردان حضرت رسول میرفتیم که با گردان ۳۰۰ نفری و مجهز تکاور عراق مواجهه شده بودند ۱۴ نفر را انتخاب کردیم و با خود سلاح های آرپیچی و تیربار حمل کردیم تا   به محل عملیات رسیدیم طبق نقشه باید یک سری از نیرو هایمان به پشت کوه می رفتند که همرزمانم آقایان حاج حشمت رحمانی ، یحیی بهرامی و  برادر رستمی به محل مورد نظر رفتند  به لطف خداوندو  اهل بیت توانستیم گردانی را که بیش از ۲۰۰ نفر بودند را شکست دهیم .

 

2

 

3

 

4

 

 

 

 

 

 1. نام شما... می‌گه:

  یاد شهدای عملیات بیت المقدس ۴خصوصا شهیدان مصطفی کرمی وعزیز قاسمیان گرامیباد

 2. همشهری می‌گه:

  باسلام وعرض ادب خدمت تمام رزمنده ها .
  مسجد جامع برا کجاست.

 3. همشهری می‌گه:

  بد میشه اطلاع رسانی کنید استفاده کنیم از درسهای این بسیچی های پاک وبی ادعا

 4. رزمنده می‌گه:

  افرین سلام جان دارید از حالت تکرار خارج می شوید الحق والانصاف در آن عملیات غرور آفرین حضور داشتم آقای علی حسن کرمعلی شجاعانه از اول حضور در منطقه تا روز یازدهم حضور سلحشورانه داشت یکی از نوزده نفری بود که تا پایان عملیات بعنوان یک فرمانده موفق نقش آفرینی کرد در یک کلام ایشان یک رزمنده بی ادعا بود خدا حفظش کند

 5. سعید ج می‌گه:

  درود بر رزمنده شجاع ودوست داشتنی لشگر ۵۷ قهرمان. زنده باشی سرباز امام و رهبر.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار