سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 61578
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان منصوب شد/ ولدی رفت، صفی‌خانی آمد
Print This Post

“رضا صفی‌خانی” به عنوان رییس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان منصوب شد.

 

رضا صفی خانی
به گزارش سلام دلفان، “محمدرضا نعمت‌زاده” وزیر صنعت معدن و تجارت، با صدور حکمی “رضا صفی‌خانی” را به عنوان رییس جدید سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان منصوب کرد.
صفی‌خانی جایگزین قدرت‌الله ولدی شد؛ ولدی از ۲۲ اردی‌بهشت سال ۹۳ به مدت ۱ سال و ۴ ماه سکان این نهاد را در دست داشت که انتقادات بسیاری علیه وی توسط رسانه‌ها، مردم و برخی کارکنان این نهاد مطرح بود.
وی در دوران دولت هشتم مدیر تعاون لرستان(سال‌های ۸۱ تا ۸۵) بوده است و پس از آن نیز سابقه مسئولیت بیمه معلم نیز در کارنامه دارد و از نیروهای معتدل اصلاح‌طلب به شمار می‌رود.
 فرودین‌ماه ۹۴ نیز مدیر کل میراث فرهنگی لرستان در شرایطی که کم‌تر از یک سال از زمان انتصاب وی می گذشت و منصوبی دولت یازدهم بود، از سمت خود کنار گذاشته شد و ولدی نیز دومین مدیر کل (رئیس) منصوبی این دولت در لرستان است که از سمت خود برکنار می‌شود. وی از ۱اسفند ۱۳۸۳ تا آذر ۱۳۸۴ نیز برای مدت ی۱۰ ماه مدیر کل بازرگانی لرستان (قبل از ادغام با صنعت و معدن استان) بود که جای خود را به حجت بیرانوند داد.
قابل ذکر است مراسم معارفه صفی‌خانی با حضور مسوولان سازمان صنعت، معدن و تجارت کشور و مدیران استان صبح یک‌شنبه ۲۲ شهریور‌ماه در خرم‌آباد برگزار می‌شود.
منبع: یافته

  1. انتخاب شایسته برادر ارجمند جناب آقای رضا صفی خانی به سمت رئس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان لرستان صمیمانه تبریک وتهنیت عرض می کنم ،ار استاندار محترم مهندس هوشنگ بازوند کما ل تشکر وسپا س را دارم.

  2. برادر ارزشی و ارزشمند .یادگار سالهای دفاع مقدس حاج رضا صفی خانی انتصاب حضرتعالی را به ریاست سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان تبریک گفته از خداوند متعال برای شمادوست عزیز موفقیت روز افزون دراین سمت راخواهانم . انشا ءالله که همچون گذشته باعث خیر وبرکت باشید.

  3. نعمت کاظمی می‌گه:

    جناب آقای حاج رضا صفی خانی
    انتصاب به حق و شایسته جنابعالی را تبریک عرض نموده و از خداوند سبحان توفیقات روز افزون شما را خواهانیم

  4. انشا الله موفق وموید باشند از مدیران لایق وشایسته این دیار هستند،برای آقای ولدی هم آرزوی توفیق داریم

  5. سر انجام بعد از کش وقوسهای فراوان قدرت ولدی نیروی اصول گرا … بر کنار و جناب رضا صفی خانی نیروی ارزشمند اصلاح طلب وحامی دولت تدبیر وامید سکانداری سازمان صنعت معدن وتجارت استان را به عهده گرفت این انتصاب را خوش یوم و مبارک وبه ایشان تبریک می گو ییم باتشکر از استاندار محترم.

  6. اگر آرشیو پیامهای تبریک به قدرت ولد در ۱۵ ماه پیش مورد باز خوانی ورویت شود ملا حظه خواهید کرد از این دسته پیامها از جمله رزمنده ایثار گر وارزشی والقاب وعناوین دیگری به ایشان خطاب شد که متا سفانه …. که مورد اعتراض مردم وحامیان دولت بود عدم استفاده وندادن مسو ولیت به کار کنانی بود که شجاعانه از دکتر روحانی طرفداری کردند وپایش هم ایستادند ولکن در دولت تدبیر وامید مورد بی مهری ایشان قرار گرفتند ضمن تبیک به مدیر اصلاح طلب انشا الله به خوبی وبا مدیریت ومشی دولت تدبیر وامید تلافی بفر مایید.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار