سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51719
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » باسابقه‌ترین مدیران لرستان چه کسانی هستند؟/ رکورد مدیریت در استان ۱۷ سال است
Print This Post

شاید جالب باشد بدانید که ظرف یک دهه اخیر، چه کسانی بیش‌ترین سابقه مدیریت در نهادهای استان لرستان را داشته و دارند و همچنین چه کسانی کوتاه‌ترین دوران حضور در عرصه‌های اجرایی استان را سپری کرده‌اند؟!

به گزارش سلام دلفان، با نگاهی به تاریخ انتصاب مدیران دستگاه‌های مختلف که هنوز بر صندلی مدیریت تکیه زده‌اند، در می‌یابیم که باسابقه‌ترین مدیران استان چه کسانی هستند؟/ رکورد مدیریت در لرستان 17 سال استعلی‌رضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با ۶ سال سابقه در رده‌ی اول قرار دارد و بعد از وی، فرهاد خاکی‌پور مدیر کل بنیاد مسکن لرستان با با ۵ سال و ۸ ماه سابقه، سید محمد بحرینی‌بروجنی مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان با ۵ سال و ۷ ماه و شهرام ملکی مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با ۵ سال و ۴ ماه سابقه مدیریت تا اردی‌بهشت ۱۳۹۴ در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند.

از بین دستگاه‌های با خدمات خاص نیز رضت آریایی‌فر مدیر کل مدیریت بحران استانداری و ستاد حوادث غیر مترقبه لرستان با حدود ۹ سال سابقه، فرشاد بهاروند مدیر عامل شرکت غله منطقه ۱۲ (لرستان) با بیش از ۷ سال سابقه و امیرحسین تروند مدیر کل انتقال خون استان با حدود ۶ سال، در رده‌‌های اول تا سوم قرار دارند.
اما در بین مدیرانی که در این یک دهه از همه سابقه‌ی مدیریت بیش‌تری داشته‌اند و اکنون از منصب خود کنار رفته‌اند، عزیز شلال‌نژاد مدیر کل سابق ثبت احوال لرستان با بیش از ۸ سال و ۸ ماه مدیریت رکورددار است. حسین اسدی‌پور مدیر کل سابق نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان با ۸ سال و ۴ ماه، فتاح کمری مدیر کل سابق صدا و سیمای مرکز لرستان با ۸ سال و یک ماه، جواد گودرزی مدیر کل سابق دامپزشکی لرستان با ۷ سال و ۷ ماه و حجت‌الله بیرانوند رئیس سابق صنعت، معدن و تجارت لرستان با ۷ سال و ۵ ماه بیش از سایرین مدیریت کرده‌اند.
از بین فرماندهان نظامی و انتظامی نیز در یک دهه اخیر، سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با ۹ سال و ۱۱ ماه سابقه فرماندهی در لرستان بیش‌ترین سابقه را دارد. (از مرداد ۸۳ تا خرداد ۹۳) البته قبل از وی سردار روح‌الله نوری با حدود ۱۵ سال سابقه (۱۳۶۲ تا ۱۳۷۷) بیش‌ترین سابقه‌ی فرماندهی در سپاه استان را دارد.
در کل بیش‌ترین سابقه‌ی مدیریت در استان لرستان مربوط به “روح‌الله مهربان” مدیر کل سابق امور مالیاتی لرستان است که بیش از ۱۶ سال عهده‌دار این مسوولیت بود! البته مهربان در زمینه‌ی مدیریت پیوسته و بدون فاصله این رکورد در اختیار دارد و گر نه رکورد بیش‌ترین زمان مدیریت مربوط به “سید مصطفی کریمی” مدیر کل اسبق تربیت بدنی لرستان است که طی ۲ مقطع زمانی ۱۶ سال و ۶ ماه (تقریباً ۱۷ سال) مدیر کل تربیت‌بدنی لرستان بود. وی کلاً بیش از ۳۰ سال به عنوان مدیر در ادارات مختلف حضور داشت. کریمی که سال ۱۳۵۸ به عنوان دبیر ورزش در آموزش و پرورش لرستان استخدام شده بود، از آذر ۱۳۵۹ سرپرست اداره کل تربیت‌بدنی لرستان (ورزش و جوانان کنونی) شد و پس از ۴ سال حکم سرپرستی وی به مدیر کلی تغییر یافت. وی تا سال ۱۳۷۳ مدیر کل لرستان بود و از این سال پست مدیریت او در لرستان با غلام‌عباس سعیدی مدیر کل تربیت‌بدنی همدان معاوضه شد. وی از خرداد ۱۳۸۱ تا پایان سال ۱۳۸۳ نیز برای بار دوم مدیر کل تربیت‌بدنی لرستان بود.
بعد از این دو نیز محمدرضا افشاریان بیش از ۱۲ سال سابقه‌ی مدیریت مخابرات استان لرستان را در کارنامه دارد.
آن ‌طرف قضیه، کم‌ترین سابقه‌ی مدیریت در لرستان مربوط به منوچهر فراقی فرماندار ویژه بروجرد است که فقط ۵ ماه در این منصب حضور داشت. بعد از وی مجید کیان‌پور با ۸ ماه سابقه معاونت عمرانی استانداری، عبدالرضا مهاجری‌نژاد با ۱۰ ماه مدیر کلی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان و محمد مهرابی نیز با حدود ۱۰ ماه سابقه به عنوان شهردار خرم‌آباد در رده‌های دوم تا پنجم کم‌ترین سابقه مسوولیت ظرف سال‌های اخیر قرار می‌گیرند. سید حجت‌الله کلانتری مدیر کل سابق آموزش و پرورش لرستان است نیز کم‌تر از یک سال و ۳ ماه مدیریت کرد و از این نظر در رده‌ی پنجم قرار می‌گیرد.
منبع: یافته

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار